Antrenman ve egzersiz günlerinde barfiks şınav çekilebilir mi?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve svmszcck tarafından 2 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. svmszcck

svmszcck Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Geçen gün antrenmandan sonraki gün sadece kardiyo yaptım.Yaklaşık 1 saat 15 dk. yüzdüm. Akşam arkadaşla barfiks çekelim dedik ama normalde 7-8 çekebilirken 3-4 tane çekebildim.Acaba bunda bir önceki gün yaptığım biceps antrenmanından kalan yorgunluk mu etkili yoksa yüzme mi? Sizce bu tarz evde yapılan çalışmaları antrenman ve kardiyo günlerinde yapmak doğru mudur?

2. arif emir arslanturk

arif emir arslanturk Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    barfix ini gelistirmek istiyorsan her antremandan once cekebildigin kadar cek set felan yapma 1 set kac cekersen gittikce arttigini gorursun ama illa ben antremandan sonra yapcam diyosan yapma zaten antreman yapmissin kardesim kardiyodan bir sure gectikten sonra kendini iyi hissettigin zamanda yapabilirsin ben 3 ay once 4 barfix cekebiliyodum suan 3 set herset 12 10 vb cekebiliyorum :)

Blonde ve svmszcck bunu beğendi.
  3. svmszcck

svmszcck Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Aslında antrenmandan bir gün sonraydı.Sanırım asıl beni yoran yüzme oldu.Yüzmede tam olarak hangi kaslar çalışıyor bilmiyorum ama bisepsler baya yorulmuştu :D

4. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara

Sayfayı Paylaş