antrenman tavsiyesi

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ysnkizilay tarafından 15 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ysnkizilay

ysnkizilay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar merhabalar,

Yeni knu acmami mazur görün bir türlü ihtiyacim olan bilgiye ulasamadim. boyum 1.83 , kilom 91.. atletik bi vucuda sahibim ancak üst bacak ve karin bölgesinde fazla yag sikayetim var. yaklasik 5 sene kadar taekwondo yaptim. ancak is, evlilik falan derken 10 senedir haftalik futboldan baska bisey yapmadim. ve bi karar alip bir salonda body e basladim yaklasik 1 hafta oldu. Sorum su fazla yaglarimdan ve kilolarimdan kurtularak nasil kas yapabilirim. izledigim program 15-20 dk kadar kadriyo daha sonra 5*5 set gögüs kol bacak karin yani tüm kaslarimi calistirmaya calisiyorum dogrumudur yada tavsiyeleriniz nedir. ek protein almama ihtiyac varmidir ?

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.
    Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş