Antrenman programım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve serdar selim can tarafından 17 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. serdar selim can

serdar selim can Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iyi günler benim aklıma takılan bi kaç soru olacak bu sitedede baya bilgili arkadaşlar var yardımınızı bekliyorum şimdi şuan 4.5 ay oldu başlayalı ölçülerim boy 1.90 kilo 81 bel 79 karın kaslarım hafif belli kol= sag 37 sol 37.5 omuz=130cm hacim için çalışıyorum bicepse 3hareket barbel curl düz bar 10-8-6 30kiloyla başlıyorum nizami şekilde beli kıpırdatmadan kollara odaklanıyorum son setde 21 teknigi yapıyorum sonra 4set hammer curl son set altarnate curl gögüs benh pressbench_O 11-9-8-6 tekrar giriyorum 65kiloyla başlıyorum 70kilodan sonra destekli 80 kiloya kadar gidiyorum yana açış sonra üst gögüs sonra üst gögüs yana açış dips yay da gögüs sıkıştırma presler 4er set açışlar 3set dips 2set sıkıştırma 2set omuzda ayakta pres yana açış felan yapıyorum şimdi sormak istedigim şu ben normalde gögüs -biceps --- omuz triceps - sırt bacak-- giriyodum gögüs biceps haftada 2 digerleri 1 ama antrenmanlarım çok sert geçtigi için haftada 2 gögüs 2 bicepsi kaldırmıyor vucut çünkü çok nizami ve zorluyarak yapıyorum harektleri şöyle biprogram uygun olurmu sizce pztesi - gögüs biceps--salı bacak bilek--çrşamba off--perşembe sırt bilek -cuma off cumartesi omuz arka kol pzar off yapsam nasıl olur yorumlarınızı bekliyorum teşşekkür ederim

Sayfayı Paylaş