Antrenman programım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Leonidas95 tarafından 19 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Leonidas95

Leonidas95 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben güreşçiyim ve ağırlık çalışmalarımı güreş antrenmanlarından hemen sonra yapıyorum haftada 4 gün güreş ve bununla beraber 5 gün de ağırlık çalışıyorum programım şöyle

pazartesi ( Göğüs+triceps )
    salı (Sırt)
    çarşamba (Omuz+bacak)
    perşembe (dinlenme)
    cuma (Göğüs+triceps+biceps)
    cumartesi (Sırt+trapez)
    pazar(dinlenme)

Triceps ve trapezi fazla çalışmamım sebebi sevdiğim kas bölgeleri ve biraz triceps eksikliğim var

Ek besine gelince Whey protein glutamine creatine vb. alıyorum o konumuz değil de benim sormak istediğim yanlış bölgelerimi bir arada çalışıyorum veya bu çalışma şekli güzel mi isterseniz hareketleride yazabilirim sağolun şimdiden.

2. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    her bölgeyi haftada bir kere çalıştırman daha iyi olur zaten başka bir dalla daha uğraşıyorsun overtraining olasılığı yüksek trapezi bacak omuz gününe koy bicepside sırt gününe ha göğüs+biceps sırt+triceps yaparım diyorsan

Pazartesi
    göğüs-biceps-bilek
    Salı
    boş
    Çarşamba
    Bacak-omuz-trapez
    Perşembe
    boş
    Cuma

Sırt-Triceps-karın

şeklinde olabilir bence çok güzel olur senin seçimin :) zaten başka sporla uğraşıyorsun adam gibi 3 gün yaptıktan sonra fazla güne yayman gereksiz

Sayfayı Paylaş