Antrenman Programım ve yeni bir istek

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Egeadam tarafından 20 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Egeadam

Egeadam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    İzmir
    Merhaba oncelıkle siteye yeni üye oldum ve foruma tam olarak hakim değilim onun için buraya yeni bir konu actım hatam olmussa affola...

20 yasındayım 1 95 ve 82 kg da biriyim.Yaklasık 13 yıldır spor yapıyorum (basketbol) 2 yıldır falanda bodybulding yapıyorum( fakat 2 ay yapıyorum 1 ay ara vermek zorunda kalıyorum hep boyle denk geldı ve duzenli olarak 2 yıl yaptım sayılmaz) simdi 1 aydır tekrar basladım ve duzenlı gıdıyorum ara vermedende gidicem umarım.
    Uyguladıgım bir program var hipertrofi calısıyorum.Haftanın en az 3 gunu yapıyorum bazen 4 yada nadiren 5 de olabılıyor ama fix 3 gun.

1.gün = Mide,Gögus ( 4 Hareket ) ve Biceps ( 2 hareket )
    2.gün = Sırt (3 hareket ),Omuz(3 Hareket) ve Triceps ( 2 hareket) calısıyorum.
    Ve sonrakı gunler aynı sıradan tekrar calısıyorum.Bacak suan ıcın calısmıyorum sureklı devam eden basketbol antrenmanlarımdan dolayı..
    Setlerım her bolge icin 4*8,9 şeklinde.

Benim istedigimde suanda üçgen bir üst taraf ozellıkle omuzda ve bicepsde eksıgım var.Bunların yanında gunde 2 öğün Protein tozu kullanıyorum.Birde benım profesyonel olarak dusundugum alan basketbol oldugu ıcın bir bodyci gibi bir vucuddan ziyade goruntu olarak zayıf gostermıcek bir postur.

Eleştirilerınızı,önerilerinizi ve tavsiyelerınızı beklıyorum lütfen..

2. Egeadam

Egeadam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    İzmir
    Yokmu bakabilcek birileri ?

Sayfayı Paylaş