Antrenman programım ve orantısız gelişme yardım lütfen!!!

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve dance4lifee tarafından 12 Nisan 2012 başlatılmıştır.

1. dance4lifee

dance4lifee Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar bodyforumtr yöneticileri ve üyeleri. uzun zamandır forumu takip ediyordum ve paylaşılan bilgilerin yararlı olduğuna inandığım için üye oldum. Burda araştırmadan konu açtığımı düşünmenizi istemediğim için bu açıklamaları yapıyorum :)
    Ben 3 aydır salonda çalışmalarımı yapıyorum. Hocam bölgesele geçince program verdi ama eksik ve yanlış noktalar olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden burdaki tecrübeli-bilgili arkadaşlarımızdan yardım istiyorum.
    Son 1.5 aydır uyguladığım bölgesel programım:
    -Pazartesi (Göğüs-Biceps)
    bench press
    incline bench press
    decline bench press
    butterfly pec deck
    barbell curl
    sehpada barla (barbell curl gibi ama ismini bulamadım)
    standing cable curl
    -Çarşamba (Omuz-Bacak)
    behind the neck press
    seated barbell deltoid military presses
    machine Deltoid Military Presses
    barı dar tutup çeneye çekme
    front dumbbell raises
    lateral raises
    lying Leg Curl
    leg Extension
    -Cuma
    Wide-Grip Front Lat Pulldown
    Wide-Grip Rear Lat Pulldown
    One Arm Dumbbell Rowing
    Seated (Cable) Row
    Dips
    Standing One Arm Dumbbell Extensions
    Straight Bar Triceps Pushdowns

Diğer günlerim boş. Ben bu programda vücudumun tam olarak düzgün bi şekilde gelişemediğini ve çok yavaş gelişeceğini düşünüyorum. Sizce program doğru mu?
    Bide son günlerde farkettim sol omuzum sağ omuza göre daha yüksek durmaya başladı ne yapmalıyım bu konuda ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:45 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:13 ----------

Boy: 1.71
    Kilo: 74
    Hergün antrenmandan önce 2 dk 6da yürüyüş 2 dk 12de koşuyla 20 dk ye tamamlayarak ısınıyorum.

Sayfayı Paylaş