Antrenman Programım için yardım.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Bulut11 tarafından 3 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Bulut11

Bulut11 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese merhaba,
    Ben 7 aydır düzenli bir şekilde spor salonuna gidiyorum.En başta ordaki hoca bir program yazmıştı.1 ay sonra bu programı hafif genişletti . ozamanki programım :
    1.Chest Press machine 4.10
    2.Pactoral Fly mac 3.12
    3.Latt Pull Down mac 4.10
    4.Seadet Row mach 3.12
    5.Shoulder Press Mac 3.15
    6.Rear deltoid mac 4.12
    7.biceps curl mac 3.10
    8.Biceps cablo curl 3.10
    9.Hammer 3.10
    10.Push down cablo 3.10
    11.Triceps Push down 3.10
    12.Leg extension 3.15
    13.Leg curls 3.15
    İşte 1. aydan itibaren kullandığım program bu , hiç değiştirmedim.Sizlerin yardımıyla program yapmak istiyorum çünkü bizim salondaki hocalar ilgilenmiyor(aylıkda az miktar değil)Hatta ilk gittiğimde sadece yağ oranıma bakmıştı iyisin iyi diyip göndermişti.Her neyse önümüzdeki haftadan itibaren optimum gold standart whey alıcam sadece ant.sonrası 1 ölçek . Bununla birlikte yeni programa geçmek istiyorum .Yardım ederseniz çok sevinirim.
    YAŞIM 16 boy 1.80 kilo 65

2. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    7 aydır bu programı yapıyorsan o salonda, salon değiş.
    goguse 2 dandırık hareket koyup bicepse 3 hareket veren hoca kım acaba, böyle dangalaklar yuzundende ulke bb olarak gram gram ilerliyo zaten.
    birde setlerde oynama yapmıs sankı bısı farkedecek, vay arkadaş 7 ay ıcınde hıc mı bı goz atmadın ınternete sen??

3. Bulut11

Bulut11 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle yorumun için sağol.
    Ben bu 7 ay içerisinde bb ile internete baya göz atmışımdır,fakat ant.programlarına hiç bakmadım orda hoca halleder diye.Bursanın mudanya ilçesinde oturuyorum.Zaten 3 tane salon var en pahalı olanı öbürünün birinde koşu bandı yok , diğerinde banyo yok aletler kötü vs. bende internetten bakmaya çalışıyorum.Sende yardım etseydin sevinirdim . İyi günler

4. zafer.cagliyan

zafer.cagliyan Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Los Angeles, California
    benim tavsiyem makineler bir bench pressin squatin yerini tutmaz makinelere pek guvenme

Sayfayı Paylaş