antrenman programı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve protein123 tarafından 22 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. protein123

protein123 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba. ben 16 yaşındayım 1.77 boyum ve 75 kiloyum.Evde boy uzamamı engellemicek hareketlerle bu sporu yapmak istiyorum.Bir de karın kasını daha hızlı geliştirmek istiyorum malum göbek var.Dinlenme günlerini de belirten bi program bulabilir misiniz bana göre?Şimdiden çok teşekkürler.

2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Eve barfiks demiri ve dumbbel alarak bir çok hareket yapılabilir. Bunun yanına ekleyeceğin vücut ağırlığınla yapabileceğin egzersizleri de ekleyince güzel bir program çıkarabilirsin. Ama hazır bir program istiyorsan Flexor hocanın paylaştığı evde çalışma antremanına göz atabilirsin. Hareket yapılış şekilleri görselleriyle mevcut.

Ayrıca karın bölgesinde yağ sorunun varsa cardio programı yapman gerekmekte. Eğer bisikletin varsa havalarda güzel bisiklete binebilirsin. Eğer yoksa yürüyüş ve koşu idmanlarıyla yağ yakımı programı yapabilirsin. Böylelikle vücut yağ oranını azaltırsın ve karın kaslarını geliştirmekte hiçte değilse görünürlük bakımından yararı olur.

Tabi karın kaslarını çıkarmak istiyorsan diyet yapmanda gerekmekte. Diyet dendiği zaman da aklınıza o gazetelerde yazan diyetlerden değil. Beslenme bölümüne bakarsanız bu konu hakkında da bilgi sahibi olursunuz.

protein123 bunu beğendi.
  3. protein123

protein123 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim evde çalışma programındaki hareketleri 4 kg dumbell ile yapsam boy uzamasına bir etkisi olur mu bide yağ sorunu için ramazanın ardından koşu yapıcam her gün bir de mümkün oldukça bisiklete bincem diyeti de tam uygulayamasam da yediklerime dikkat edicem.sonuçta azda olsa bi göbek var

4. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    4 kg luk dummbellar sorun yaratmaz. Boyu engelleme olayı omurlara baskı yapan hareketlerde olur. Yani o hareketlerden kaçınırsanız istediğiniz ağırlıkla çalışabilirsiniz.

protein123 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş