Antrenman Programı ve Suplement Desteği..

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Shaunccb tarafından 30 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Shaunccb

Shaunccb Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba sayın hocalarım ve değerli forum üyeleri.. Siteyi yaklaşık 1 aydır misafir olarak takip ediyorum ve yaklaşık 2 buçuk aydır bb sporu ile uğraşıyorum.
    Boyum 1.79 kilom 70 yaşım 20. Yazın gelmesi ve finallerimin bitmesi sebebiyle tüm yaz bu sporla ilgilenmeyi düşünüyorum. Vücudumun az kiloma rağmen göğüs ve karın bölgesinde belirgin yağlanmalar var. Bunlardan kurtulup daha çok belirgin hatlı bir vücut istiyorum. Hem yağ yakıp hem hacim kazanmanın ne derece zor olduğunu biliyorum. Fakat haftanın 7 günü müsaitim ve ileri derecede beslenmeme, bb+cardioya ve suplement desteğine disiplinli olarak özen gösterebilirim. Sizden ricam bana uygun bir antrenman programı, diyet menüsü ve suplement desteği kombinasyonları.. Maddi yönden sıkıntm yok. Yaşadığım yerde tek bir salon var ve uzman diyetisyen yada antrenör yok. Bu yüzden buraya yazdım. Çok şey istediğimin farkındayım şimdiden çok kez teşekkür ederim. Duacınız olurum :)

2. tyly12

tyly12 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    protein tozu en az 4 ay sonra başla bence şimdi beslenmene çok önem ver amacın hem yağ yakmak hemde hacim kaznmaksa karbonhidratı azalt proteini arttırman lazım

günde 1 büyük kas 1 küçük kas çalış göğüs-biceps
    omuz-triceps
    sırt-bacak çalışabilirisin

Sayfayı Paylaş