Antrenman öncesi öğün gainer

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve DarkNRoll tarafından 25 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. DarkNRoll

DarkNRoll Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    kısa ve öz bir soru arkadaşlar;

12de öğle yemeğini yiyorum.antrenmanım 6da.evde olduğum günler antrenman öncesi öğünümü makarna pirnç vs ile karşılıyorum ama çarşamba günleri okulum 5e kadar devam ettiği için okulda antrenman öncesi öğünümü yapmak zorundayım.okulumda 12den sonra yemek yok.sizce saat 3 gibi 200 gram kadar gainer tüketip (30 gr protein 150 gr karb.) bunu antrenman öncesi öğünü olarak kullanabilir miyim? haftada sadece bir kez yapacağım bunu.teşekkürler şimdiden

2. brhmcr

brhmcr Guest

Hafta da bir bence yapılabilir. Tabi gainer aclık hissini kapatabilecek mi? o ayrı konu.

3. DarkNRoll

DarkNRoll Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    saat 12de tam bi öğün aldığım için gainerın açlık hissini kapayacağını umuyorum..en azından denemeye değerse 40 liraya 1 kiloluk gainerı var hardline'ın..alıp bi süre kullanmayı düşünüyorum

4. forzalazio

forzalazio Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    hardline gainerın içeriğine güvenmiyorum ve tavsiye etmem onun yerine mutlaka bir sandviç yemelisin

5. DarkNRoll

DarkNRoll Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    tek bir sandviçle antrenman öncesi öğün çıkarabileceksem olur sandviç götürüp yiyebilirim ama antrenman için gerekli karbonhidratı sağlayacağını zannetmiyorum

6. brhmcr

brhmcr Guest

Mumkunse gainer + sandwich olsun :)

Sayfayı Paylaş