antrenmanım ve beslenmem hakkında yardım ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve damnedboy tarafından 9 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. damnedboy

damnedboy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2. aym bitti.Beyler foruma yeni üyeyim hatam varsa affola. salona gider gitmez 15 dk bisiklet(ısınma) ilk gün göğüs biceps:
    flat bench press 4x10 barbell curll 3x10
    incline bench press 4x10 hummer curl 3x10
    decline bench 4x10 ayakta tek tek dumbell 3x10 (antrenman sonu hemen protein tozu sonra 20 dk koşu bandı (1 dk 5 ile yürüme 3 dk 9.5 ile 1 dk 15ile koşu -
    b utterfly 4x10 4set bu şekil) dumbell fly 4x10
    ikinci gün sırt arka kol
    pulley row göğüse çekme 4x10 push down lat machine 3x10 15 dk bisiklet ısınma bitiminde yine yukarıdaki gibi koşu bandı
    cable row 4x10 halat 3x10
    t bar 4x10 kick back 3x10
    dumbell row 4x10
    rowing makinası 4x10
    3.gün omuz bacak
    dumbell press 4x10 leg presss 5x10 15dk bisiklet ısınma sonda koşu bandı yok bugün acakta ölümüne çalışıyorum zaten + ben haftanın 6g
    yana açıs 4x10 squat 5x10 ünü gidiyorum salona yorgunluk tabiki var ama pazar günü yetiyor bana 2 aylık sporcuyum daha kendime
    military press 4x10 calf 5x10 göre hafifte basmıyorum hep artırdım kiloları mesela bench press 47.5 kilo giriyorum son set yardımlı şu an bes
    neck press machine 4x10 lenmemde şu şekilde saba kalkar kalkmaz 100 gr yulaf ezmesi 400 ml süt 1 muz 6 yumurta beyazı 100 gr peynir 100
    çeneye çekiş 4x10 gr yoğurt karnım hayvan gibi oluyor saat 11.30 ta 150gr tavuk 130 gr bulgur pilavı 100 gr yoğurt ve 15 dk sonra salona gi
    diyorum çıkışta protein tozu saat 5 6 7 gibi 150 gr tavuk ekmeksiz yiyorum 2 ay önce 81 kg idim şu an 78 e düştüm normal mi acaba bu bitişteki kardiyor kas yapımını olumsuz şekilde etkilermi biyerde okumuştum antrenmanda sonra hızlı koşu büyüme hormon salgıladğndan etkili yazıyordu kardiyo yu kaldırıyımmı yoksa böyle devammı ? antreman programım nasıl ? beslenmem nasıl 1 ay sonra antrenmandan öncede protein tozu almaya baslıcam su an sadece antremandan sonra alıyorum ne dersiniz? bana bir yol gösterirmisiniz ? ben daha yeniyim hatam varsa affola

2. damnedboy

damnedboy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yardım edecek varmı haftada 3 gün antrenman sonrası cardiyo zararlımı kimileri yararlı diyor kimileri zararlı diyor 20 dk koşuyorum altı üstü zaten :S

3. damnedboy

damnedboy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    lütfen yardım edin salondaki hocam koş dedi antrenmanlardan sonra koşıyımmı koşmıyımmı ?

4. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Eğer koşmak istiyorsan koş, kardiyo kalp sağlığı için iyidir, kondisyon için iyidir. Eğer amacın kas yapmaksa bunu haftada 3-4 gün 15-20 dakikadan fazla yapma. Antrenmandan önce yaparsan ağırlıklar için enerjini azaltabilir, ben de sonda yapmayı tercih ederim ama başta yapmak istersen de tercih meselesi. Bunun kesin bir kuralı yok.

Bunun dışında, noktalama işaretleri güzel şeylerdir, kullan onları. Yazdıklarının daha kolay okunmasını ve daha çok cevap almanı sağlar.

5. damnedboy

damnedboy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kusura bakmayın. Çok teşekkür ederim yalnız bazıları antrenmandan sonra koşmanın kas yıkımına neden olduğunu söylemeleri beni tedirgin etti.

6. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş