Antrenmanım hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve qKn tarafından 19 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. qKn

qKn Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Kocaeli
    ben antrenmanımın hocanın yazdıgı programa gore 1.gun goğus ve triceps calısıyorum fakat 35 kg bench press yaparken sadece kollarım agrıyor fakat yinede 3 set 10 tane yapıyorum incline bench press de ise 30 kg ile calısıyorum cok hafif gelmesine ragmen kollarım agrıyor ve agırını kaldıramıyorum goğsumun calıstıgını hıssetmıyorum eskiden goğus bolgemde bi agrı hıssederdım fakat su an hic yok bu sorunu gidrmek icin ne yapabilirim ayrıca her kas grubu icin 4 hareket yapıyorum triceps de bitince kol arkam patlıcak gibi oluyor sizce bu normal midir ?

Her antrenmandan sonra ise 35 kg ile ön kol calısıyorum bi zararı olur mu ?

2. cankendigelen

cankendigelen Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    hareketi nizami yaptığına eminsen kolların hala ağrıyorsa 35 kg çok demek sana kiloyu düşürüp öle dene hocanın programını değilde flexorun yeni başlayanlar için vermiş oldğu programları tavsiye ederim sana

3. qKn

qKn Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Kocaeli
    sadece hareket esnasında oluyo bıraktıktan sonra hicbir agrım olmuyor su anda yok

4. cankendigelen

cankendigelen Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    antreman programını değiştir ve antreman öncesi esneme hareketlerini yap ve çok iyi ısındıktan sonra başla antremana göğüsten sonra triceps çalışma omuza geç bide böyle dene derim

5. qKn

qKn Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Kocaeli
    Tricepslerim zayıfmıs galiba ama push down da 45 kg kaldırıyorum zaten hoca bu ay sonunda senin hareketlere tekrar bakalım dedi sabit bir programda kalmıyorum hoca ay sonu olcu alıp program yazıo

6. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    benc press trisepsle alakalıdır trisepsinin çok güçlü olmaması kaldırmanda zorluk yapıyor ve ağrı bu nedenle oluyordur büyük ihtimal hafif kilolarda dene doğru yap yansın gögüslerin çalısırken ve ant. 1gün sonra tatlı bi ağrı oluyorsa bilki gelişme var..Ayrıca 35kg ön kol ben buna hayret ettm 20kgda ben 4.set giriyorum ve 6tane zor cıkarıyorum cıkaramıyorum gibi sen 35kg nasıl giriyorsun?ön kol çekiş mi yapıyorsun yoksa bileklerini sehpaya dayayıpmı yapıyorsun? Yada ön kol dediğin biceps mi? eğer biceps se benm 3ayım doldu kütle olarak baya bi genişledim ölçüde aldım baya ama hala burbell curlde 15+15=30 kg 3tane zor basıyorum basamıyorum gibi :)

7. qKn

qKn Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Kocaeli
    bilek her gun calısıyorum üst bilek alt bilek dahil alt bilekde iste sehbaya dayayıp yapıyorum hatta 45 kg cıkardım dun inanmazsanız video da cekebilirim salonda bizim hocada kaldıramıyor o kadar gerci bu salonda benden fazla bilek kaldıran 1-2 kisi war dierleri calısmıyor 50ye cıkınca zaten video cekip koycaktım siteye istersen cekip koyarım :)

8. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    valla görmek isterim ben 20kgda zorlanıyorum ne kadar zamandır yapıyorsun sporu?

9. qKn

qKn Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Kocaeli
    4.5 ay bu ay sonu yeni ölçülerime de bakcaz zaten bileğide ölçtürcem benim zaten minimum barbell lerde 30 kg ile calısıyorum bilek cok cabuk gelisiyo ben daha cok üst bilege önem weriyorum üst bilek de 20 kg a geccem yakında 1 haftaya gecerim alt bilek 45 tasıyo ben ona düzenli olarak calısmıyordum zaten bilege programımda da yoktu hocadan hareketleri gostermesini istedim 2 hareket gosterdı halterle onları yapıyorum sehbaya dayayıp yapma felan ben 35 kg ile 3x20 yapıyordum bırakıyordum sonra agır gelen kg sonraki gün hafif gelio bide bende garip bisey war gerci cok sacma bisey sag kolumu kullandıgım halde sol kolum daha guclu fakat sag taraftaki üst bilegim soldan daha üstün garip bi yapım war ters bi yapı :)

Sayfayı Paylaş