Antrenör ve saloncu arkadaşlar nelere gıcık oluyoruz?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve sorisaspor tarafından 9 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. sorisaspor

sorisaspor Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    denizli
    Yıllardır spor salonu işleten biri olarak ilk ben sayacağım salonda gıcık olduğum soru ,söz ve davranışlardan bazılarını. Lütfen siz de madde olarak ekleyin.

1- Ben çok şişmek istemiyorum (Sanki istese hemen şişecek)
    2- Spora gelmek istiyorum ama bırakınca sarkıyormuş (Kedi ve ulaşamadığı ciğer hikayesi)
    3- Hocam sen kendin spor yapmıyor musun? (Sen gör diye elimde dambılla mı dolaşayım)
    ...

MDSK33 bunu beğendi.
  2. tiny

tiny Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Tek açılı düşünmemek lazım bence. Sonuçta siz orda mekanı 1-2 saatliğine kiralıyor musunuz yoksa o adama sporu mu öğretiyorsunuz? Bu insanlar bir çok kişi tarafından yanlış düşüncelerle doldurulmuş bence gıcık olmak yerine yardımcı olmayı denemelisiniz:)

zrb20 ve tranceaddict bunu beğendi.
  3. sorisaspor

sorisaspor Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    denizli
    Arkdaşım elbette böyle acayip sorular soranlara gerekli açıklamayı, bilgilendirmeyi yapıyoruz , zaten işimiz bu. Ama biz de insanız değil mi, şikayet etmeye hakkımız var. Tabiki bunu soruyu soranlara yapmıyoruz. Ama burada bizim dertleşmeye hakkımız vardır sanırım değil mi? Zaten konuyu da antrenör ve işletmeci arkadaşlar için açtık.

tiny bunu beğendi.
  4. MDSK33

MDSK33 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    İŞLETMECİ
    Yer:
    MERSİN
    1-Hocam ben şu resımlerdekı gibi olmak istemıyorum olmam dimi ???
    2-Hocam yan tarafta spor salonu var 30 lıraymıs sende 30 yap gelıyım :)
    3-Hocam sende neden göbek var (arkadas üst kısımdaki kasları görmez direk kışın bulktan kalkma göbege dikkat çeker :) )
    4-Hocam şu arkadas hareketin şöyle oldugunu söyledi sizinki yanlışmı ? (sağolsun bazı üyeler daha ilk defa gördugu insana bilmişlik taslamak amaçlı bilinçsiz şeyler söylerler)
    5-Hocam kaç zamandır spor yapıyosun hala şu adamlar gibi (arnold vs) gibi olamadın (spor salonu sahibiyiz diye arnold yada iri vücutlu olacak değiliz düzgün ve saglıklı olalım fit olalım ve bilgilerimiz saglam olsun bu size yeter zaten)
    6-Hocam benımle ılgılenmıyorsunuz hiç basımda durmuyorsunuz (bunu diyen 3 aylık üye ve her ay program beslenme programı herseyi ile ilgilenmemize ragmen ilgilenmıyorsun derler sanki hareketleri yaparken 1 2 3 4 5 .... diye saymamızı beklıyorlar:)
    7-Hocam o kadar spor yapıyorum bir gram bile zayıflayamadım :( (tabibunu diyen arkadas genelde programı sallamasyon yapıp yemegine dıkkat etmeyen :) sonrada suçu antrönere atıp vicdanını rahatlatmaya çalışan sürekli salon değiştiren arkadaslar :)
    .
    .
    .
    .
    .
    .

aklıma geldikçe yazacagım :))

sorisaspor bunu beğendi.
  5. MDSK33

MDSK33 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    İŞLETMECİ
    Yer:
    MERSİN
    Yeni Bİr Ögrencimin Bugün Bana Dediği ;

Hocam hamburger patates cipsi kola hamur işleri yiyorum sürekli ayda kaç kilo verebılırım ? :confused:

6. MDSK33

MDSK33 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    İŞLETMECİ
    Yer:
    MERSİN
    Salondaki iri yarı insanlara protein içiyo ben o kadar protein içsem arnold olurum diyen öğrencilerime :) (-ki 1000 defa anlatmısımdır o kadar kolay olmadığını)

7. okankut

okankut Üye

Beğenileri:
    312
    Ödül Puanları:
    73
    Sizin işiniz de zor, maalesef ülkede spor bilinci olmayınca böyle sorularla muhatap olunmak zorunda kalınıyor.

defance04, MDSK33 ve sorisaspor bunu beğendi.
  8. sorisaspor

sorisaspor Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    denizli
    Vücut geliştirme yapsam boyum kısalır mı diyenler bile çıkıyor. Malesef okullarımızdaki beden eğitimi derslerinde hala sıkıyönetim dönemlerinden kalma ''sağa dön, sola dön, uzat kolları , hizaya bak'' gibi eğitimler verildikçe işimiz daha çok zor.
    Ayrıca bakıyorum ilköğretim fen derslerinde bile aminoasit, protein konuları var. Ama çocuğun zihninde tamamen soyut kalıyor bu kavramlar. Salona başlayan birine proteinin ,aminoasitin ilaç değil gıda takviyesi olduğunu anlatmak için bile kırk takla atıyoruz.

9. kadirak

kadirak Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    benim arkadaşlar var kickbokscu onların hocaları bile artık nasıl öğretmişlerse çocuklar protein ve amino asitleri steroid sanıyo :) bende elimden geldigi kadar anlatmaya çalıştım ama nafile..

10. MDSK33

MDSK33 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    İŞLETMECİ
    Yer:
    MERSİN
    bundan ziyade benim isyanım. BİR ŞEYİ BİN KERE ANLATIP 1 KERE BİLE ANLAMAYAN (gerçi anlayıp anlamamazlıktan gelen) insanlar :) Bilmişlik taslayanlar. ama yinede bıkmadan usanmadan isyanımızı içimizde saklayarak anlatmaya çalışıyoruz :) Keşke Çoğu kişi boyle forumlardan yararlansada salona geldıklerınde hem uzun ömürlü bir spor hayatları hemde bilinçli bir spor hayatları olsa ..

11. sorisaspor

sorisaspor Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    denizli
    Bir de kocaman göbeğiyle salona üye olmak amacıyla gelen ve birkaç antrenman sonra ''Hocam bu iş güzelmiş ya ben de mi salon açsam'' diyerek bu ülkede bu işin bu kadar basit düşünüldüğünü bana gösteren tiplere gıcık oluyorum. Sanki bakkal dükkanı açıyor.

MDSK33 bunu beğendi.
  12. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Defalarca steroid kullanmadığımı sölediğim halde "Hocam ne vurduruyosun bizede sölesene" demelerine gıcık oluyorum.

Big_Hammer bunu beğendi.
  13. MDSK33

MDSK33 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    İŞLETMECİ
    Yer:
    MERSİN
    Açıkçası Ben salonda steroidin lafını bile aldırmıyorum hatta steroidin zararları hakkında sürekli bilgiler vererek öğrencilerimin beyinlerindeki soru işaretlerini siliyorum.
    ,

ha birde salonu ucu ucuna yürütmeye devam ederken ve gelen paranın salona harcanmasından sonra insanların hala ve hala indirim istemeleri. ve sadece 50 tl lik bir ücret varken ... (Altlarında Bmw İle gelip trilyonluk sitelerde oturup bunu diyenler :)

Son düzenleme: 11 Şubat 2011
  14. Budweiser

Budweiser Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İç Mimari ve Çevre Tasarımı
    Yer:
    Antalya
    Öğretmenlik şikâyet mesleği değildir. Aksine olmazları olurlaştırmanın adıdır öğretmenlik. Kuru topraktan taptaze filizler yetiştirebilmektir. Kendine teslim edilen gençleri bilgiyle, irfanla, güzel ahlâk ile donatıp, onların imkânsızlıkları yenerek yeni imkânlar ortaya koymalarına vesile olmaktır.

Bizler hocalarımıza tebriki bir borç biliriz

Teşekkür ederiz bize verdiğiniz bilgilerden dolayı ..

Savaşcı ve MDSK33 bunu beğendi.
  15. TurTaa

TurTaa Yeni Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    0
    bence 20-30 madde bu sporun doğru bilinen yanlışlarını listeleyip yeni gelenlere çıktı yapıp verin. o zamanda gözleri korkar falan. bence bu sorular normal,sende bu spora yeni başladıgında sende sormuşsundur gençliğinde

Sayfayı Paylaş