Antrenör ilgisizliği

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve MLTR tarafından 14 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. MLTR

MLTR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Henüz sadece 1 aydır bu sporun içindeyim..Gerçekten çok da severek ve sıkılmadan (onca işime rağmen) çalışıyorum/çalışıyordum.

Fakat antrenör çok ilgisiz..Tamam her dakika başımda olmasını beklemiyorum ama Hareketleri ondan değil bu forumdan öğrendim inanın ki...İnsan arada gelir kontrol eder ne bileyim ölçüm vs yapar..Yok.Sadece 3-5 tane alet koymuş,açmış dükkanı..Ben paramı bu gibi tembel adamlara vermek için kazanmıyorum.

Bir de aklı fikri ilaç satmakta...LAFI UZATMAYIM.BEN BU SPORU GERÇEKTEN SEVDİM ve BIRAKMAK İSTEMİYORUM...ama ANTRENÖR YÜZÜNDEN SALONA GİTMEYECEĞİM ARTIK...

SİZİN ANTRENÖRLERİNİZ NASIL ARKADAŞLAR veya SİZ NASIL BİR ANTRENÖRSÜNÜZ?

2. CaLL

CaLL Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Benim Bu Salondan Önce Gittiğim Salondaki Hoca Hareketleri Gösterdi İlk Gün Sonra 1 Ay Sadece Yanımdan Geçerken Çalış Çalış Çalış Hadi Hadi Hadi Dedi Bu Kadar Ve Salona Aylık 80 Tl Veriyordum. Şu Andaki Salondaki Hocam Hergün Geliyor İzliyor Yanlıs Yaparsam Düzeltiyor Ve Doğru Yapana Kadar Bağarıyor O Hareketi Doğru Yapana Kadar Gitmiyor Basımdan Arada Bir Sinir Oluyorum Ama İyiliğim İçin Ugrasıyor Ve Salonda 20 Kısı Var 20 Kısıylede İlgileniyor. Bu Salonada 35 Tl Veriyorum... - - - - - - - - - - - - - - - - - - Hareketleri Öğren Zaten Antrenöre İhtiyacın Olmaz Sana Sadece Aletler Lazım Olur. İnsan Kendisinin Antrenörü Olmalıdır Bir Süreden Sonra Ben Böyle Düşünüyorum.

3. MLTR

MLTR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Ne kadar güzel..Kıymetini bilin bence..Ben 40tl veriyorum ama artık vermek istemiyorum.Sadece bench press için değmez..Zaten yeni başladım..şimdilik dumbell larla idare etmeye çalışacağım.

4. jeune_turc

jeune_turc Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    İstanbul
    İyi bir antrenör, aynı zamanda salon müsaitse, ideal bir partner olabilir... Ve ideal bir partnerla çalışmanın da performansı en az 2ye katladıını çok rahat iddia ederim... Elbette çok bilinçsiz adamları da antrenör die koyuyorlar... Uzun zamandır salona gitmiyordum ama şöyle dialoglar yaşadım...

Ben: Concentration Curl bicepsin tam olarak hangi bölümüne etki ediyor?
    Antrenör: Bütün kol...

Ben: Hocam burada iki pres hareketini arka arkaya vermiş x hoca ben pressten sora fly girsem sora presse geçsem daha ii olmaz mı
    Antrenör: Valla öle verildiyse öledir yani sen öyle yap...

Thai-Box'a gittiğm salondaki dünya şampiyonu olduğunu syleyen hocadan inciler:

Ben: Hocam thai box için bi program yazar mısınız bana ?
    Hoca: Tabi... şimdi umuz var ya umuz... umuz kaldırma hani böle böle (gösteriyor o sırada)... ha ondan 2 x 15... Trisep var ya ondan da 2 x 15... sora lek ekst var ya kaldırıyon... ondan 2x 15

aklıma geldikçe karşılaştııım benzer olayları yazarım :) amaç tabii antrenörleri kötülemek vs değil işini çok büyük bir özveriyle yapanları tenzih ederim... Ama böyle şeyler de oluyor...

Bitanesi de salonu bırakmış bi kıza yazıyordu... Ya bu kdr mı belli edilir kardeşim ayıp diesin geliyor ama... "Kaldır bacağını bakim nereye kadar kaldırıosun hooop" die kıza yazmaya çalışan antrenör vardı ya Allah ıslah etsin :)

5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Benım antronerım ayda bır ölcum yapar moral verır abı dıyorum zaten abımız gıbı her harekete yardımcı oluyor üşenmeden gelıp yardım edıyor dogrusunu öğretıyor bır derdım olunca soruyorum her ay program degıstırıyor ne bılım bu sekılde

onun babasıda salonun sahıbı baba ogul ıkısıde cok ıyıler babasıda hocalık yapıyor salonda 22 senelık hoca box kıc box taı box hepsınde cok ıyı dersler verıyor her gordugunde beslenmede dıkkat et dıyor ailen nasıl dıyor ve benı ek besınler yerıne ıyı beslen dıyor dıyor ek besın kullan demedı bugune kadar ama kullanmaya karsı degıl seneye ıns baslıycam kullanmaya

6. EgedmiR

EgedmiR Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Ben artık antrenörümle arkadaş gibiyim.Benimle birebir ilgileniyor

7. MLTR

MLTR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Katılıyorum.Tersini düşünecek olursak kötü bir antrenör de spordan soğutuyo insanı..

8. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Salon değiştir dostum illa bir salondaki antrenör kötü diye bodyi bırakcak değilsin ya...ben izmirdenim etrafda çok fazla salon var ve benim gittiğim salonda antrenörler hep güler yüzlü ve olumlu yaklaşıyorlar insanlara onların işi bu sorunlarımızı gideriyorlar...tam tersini yapan salonlar zaten üye bulamaz boşver sen o salonu :)

9. MLTR

MLTR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Maalesef ilçede olduğumdan tek bir salon var..

Sayfayı Paylaş