antremanlar sırasında müzik dinlemek hakkında

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve sovereign tarafından 10 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sovereign

sovereign Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Istanbul
    arkadaşlar merhaba.
    antreman sırasında mp3 çalardan şarkı dinlemenin yaptığımız haraketleri eksiltiği doğrumu?
    hepimizin bildiği gibi çalışırken hası hissetmek çok önemli.
    yüksek seste açtığımız zaman kulaklığı ister istemez kafamız oraya gidiyor çalışırken tam hissedemiyoruz kası.
    bunu bana salon'daki hoca söylemişti biraz düşündüm doğru gibi geldi ama size danışmak istedim.
    doğrumu sizce bu?
    siz mp3 çalar götürüyormusunuz yanınızda antremana?
    arattığım başlığı benden başka yazan çıkmamış bu konu hakkında bir şey.
    saygılar

-çok fena dejavu yaşadım yazdıktan sonra yazdıklarıma bakarken.biriyle konuşmuştum sanırım bunu.neyse. :)

Son düzenleme: 10 Eylül 2008
  2. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    kesinlikle alakası bile yok...tam tersi, dinlemek daha iyidir..tek başına daha iyi odaklanmanı saglar antrenmana...şahsen ben, antrenmanda mp3 dinleyemedigim zaman antrenmanı bırakasım geliyor ve gücümün azaldıgını hissedebiliyorum...çalışırken de aklım şarkılarda asla olmuyor, zaten olamaz da, çünkü kaldıırırken, aklınızın şarkıda olması cok zor o durumda...nefes alıp vermeye odaklandıgınız için gözünüz hep agırlıkta oluyor ister istemez...bundan başka, antrenmanda sakız da çiğnenmez denilir, ama ben çiğnerken nedense daha güçlü oluyorum antrenmanda...nedeni ne bilmiyorum, ama büyük moleküllerin küçük moleküllere ayrılarak enerji verdigini düşünüyorum...çünkü sakızın vücutta sindirimi hızlandırdıgın düşünüyorum ve bunun sonucu olarakta yediklerimizden daha cok enerji alabiliyoruz...antrenmanda sakız çiğnemenin tek tehlikesi, nefes alırken soluk borunuza kaçabilir...

Son düzenleme: 10 Eylül 2008
    sovereign bunu beğendi.
  3. Tripcan

Tripcan Yeni Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul / Ataşehir
    Stres yaratacak yada moralimi bozacak şeyleri düşünmemi engelliyor , yeri gelir muhabbet yeri gelir mp3player...

sovereign bunu beğendi.
  4. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    mp3 playerin bir zararını bende görmedim bende hiç şarkı çalmadığı zaman huzursuz olurum açıkcası.

Sayfayı Paylaş