Antremanları Çalışmayı Bıraktım Fikirlere Açığım

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Lats tarafından 6 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Lats

Lats Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özet geçicem , kendi evimde çalışıyordum yaklaşık 6 7 aydır , ilk başta şınav , mekik olarak başladım sonradan barfix barı aldım , ondan sonra dambıll aldım , çalışmamı bunlarla devam ettirdim , kendime hazırladığım programlar vardı haftanın 4 günü çalışıyordum aralıklı dinlenmeli günler vardı , ufak tefek kilo sorunum vardı , karışım yapıyordum kendime her gün , muz,bal,süt,cici bebe,balıkyağı,2çiğ yumurta, her gün içiyordum , vücüdum şekil aldı evde çalışmama rahmen iyi bir vücut yaptım diyebilirim , 2 ay önce tatile çıktım tatilde çalışamadım 1 hafta döndüğümde elimi sakatladım tam iyileşti derken halı saha maçında burktum ve zorladım eli , şimdi iyileştim ve 2 aydır çalışmıyorum belki ufak bir bahane el sakatlamam ,

Demek istediğim şudur ki; tekrar çalışmalara başlamam gerekiyor nerden başlamalıyım nasıl yapmalıyım bahane bulmak istemiyorum kendime , 2 aydır çalışmıyorum paslandım gibi hissediyorum , psikolojik olarak kaslarımın gevşediğini hissediyorum aynadan bakınca artık kendime bakmıyorum, çalışmadan duramazdım şimdi çalışasım gelmiyor fazla oysa ki eskiden öyle değildim , fikirlerinizi bekliyorum teşekkür ederim.

Yaş;19
    Boy;177
    Kilo;63

Başlık yanlış yere açtıysam taşırsanız sevinirim iyi çalışmalar

Son düzenleme: 6 Eylül 2013
  2. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    4 aydır işlerimden dolayı sporu bıraktım p.tesi geri dönücem 6 gün ısındırma daha sonra tam tempo devam sanki hiç ara vermemiş gibi :) böyle aralar olucak kafana takma sandıgından çabuk toparlıyorsun

3. Duhast

Duhast Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    hiç takma kafaya ilk hafta zorla kendini at o üşengeçliği sonra eskiye dönüceksindir. emin olabilirsin.

4. Lats

Lats Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    4 ay gerçekten uzun bir süre teşekkür ederim tavsiyede bulunduğun için

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:43 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:37 ----------

uyku düzenimide düzeltmem gerekiyor , haftanın ilk iş günü başlıyorum toparlanmaya bakalım inşallah toparlarım kendimi , üşengeçliğimde kalmaz.

5. 34xmenx

34xmenx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    34xmenx
    Yer:
    istanbul
    Bende zamansızlıktan body bıraktım.

6. msakkoc

msakkoc Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ankara
    bnde sakatlıktan deilde sıkıldıgım zamanlar oluo amelelikmis gibi sonuclarnı alman yıllar sürecek hos 10 kilo aldım oda 20 ayda herkes dalga gecio yaptında is mi die sora bir kac motivasyon videosu izliorum hepsi gecio onemli olan rutinine girmesi bi kere girdimi sorun kalmaz

7. Lats

Lats Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Biraz geç olmuş ama almışsın o kiloyu yinede , haklısın başlasam gerisi kolay , bugün ısınma hareketleri 1. seviye hareketler şınav mekik barfix çalıştım vücudu ısındırdım uzun zamandır çalışmıyordum yarın devam ediceğim

Sayfayı Paylaş