Antremandan sonraki gün gögüsteki problem

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve bossblitz tarafından 22 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. bossblitz

bossblitz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba benim gögüsümde bir sorun var.gögüs calistiktan sonra normal görünüyor ama ertesi gün kendini salmis görünüyor.antreman sonralari saglam iyi görüntüsü gidiyor.sizce neden oluyordur yag oranim biraz yüksek ama cok yüksek degil ve bu görüntü sanki yag yaksamda gitmicek gibi acaba jinekomasti veya fazlalik yagdan baska birsey olabilirmi ?

2. Perseus

Perseus Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    13
    +1 bilen biri çıkar inşallah

3. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Aynaya baktığınız cidden sarkık ve büyük göğüsleriniz varsa doktora gözükmeniz gerekebilir. Ama sadece yağ da olabilir. Resim koyarsanız biraz daha yardımcı olabilir ama en iyisi doktora gözükmektedir aklınızda şüphe varsa

4. bossblitz

bossblitz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    yok ya öyle sarkma filan yok sadece gögüs calismadigim günler ucu biraz solgun duruyor galiba yagdan dolayi ve iyi kas kütlem yok galiba.RaJeV birsey sormak istiyorum senin konunda en son birsey yazmistin treoid hormonum düsük ondan metobolizmam yavas diye bunu biraz aciklarmisin.hangi tesleri yaptirmaliyiz bunu bilmek icin ? haplari ömür boyu kullanmak zorundamisin peki kullandigin zamanlarda normale dönüyormu ?

5. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Doktora gidip Triod hormonumu kontrol ettirmek istiyorum derseniz size kan tahlili verir. Ben Jinekomasti için genel hormon tahlili oldum 5 tüp kan verdim 5-10 tane hormona baktılar. Sadece TSH hormonu yavaş çalışıyormuş. Bende hipotriod varmış. Doktorun verdiği hap sentetik triod hormonu. Doktorun söylediğine göre normale dönecekmiş. 1.5 ay sonra için tekrar kan tahlili verdi ona göre karar verecek artık.

Hipotiroidisi olan bir hastada şu şikayetler ve belirtiler olabilir :

1. Halsizlik, güçsüzlük, kolay yorulma
    2. Üşüme, soğuğa tahammülsüzlük
    3. Seste kısıklık ve kalınlaşma
    4. El, yüz ve bacaklarda şişlik
    5. Göz etrafında şişlik
    6. Ciltte kuruma, kabalaşma veya kalınlaşma
    7. Saçlarda dökülme
    8. Kas krampları
    9. Depresyon, uyku bozukluğu, uyku hali
    10. Kabızlık
    11. Kadınlarda adet bozukluğu
    12. Kilo alma
    13. Hafızanın zayıflaması, hatırlamada zorluk
    14. Nabız sayısında azalma
    15. Hareketlerde yavaşlama
    16. Terlemede azalma

6. bossblitz

bossblitz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkürler aciklaman icin.peki 1.5 sonra normale dönme olasiligi var mi ? eger normale dönerse kolay kilo alma sorunun kalkicakmi ?

7. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Metabolizmam hızlanacağı için kilo almam biraz daha zor olacaktır. Tabi sporu ve diyeti bırakırsam yine kilo alacağımı düşünüyorum ama normal şartlara göre daha yavaş gerçekleşecektir

8. bossblitz

bossblitz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    normal sartlara göre daha da yavaslayinca zaten sorun yok kim diyetle spor yapmasa kilo alir.cokk sagol vrdigin bilgiler icin

Sayfayı Paylaş