Antremandan sonra kum torbasına yumruk atmak?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve hadesmania tarafından 8 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. hadesmania

hadesmania Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşlar bu spora yeni başladım 185 boyum 73 kg ağırlığım var. Kolumu bugün ölçtüm 34 cm. 1 gün gidip 1 gün ara veriyorum ve her gittiğimde mutlaka 15 dakika koşuyorum 2,5 - 3 km arasına denk geliyor. daha sonra antreman yapıyorum, gittiğim spor salonunda kum torbası var bi boks eldiveni alıp yumruk atmak istiyorum ama merak ediyorum acaba antremandan sonra yumruk çalışmanın bir zararı olurmu? zaten öyle çok hali kalmıyor insanın antreman bitince ama yine de yumruk atmak cazip geliyor son bir gayretle. Size sormadan eldivene para vermeyim dedim. Fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. İyi bayramlar.

2. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    eldiven yerine bandajlar var ondan alsan yeter bile hem daha ucuza gelir ayrıca antrenman sonrası bana kalırsa vurma. Supplement kullanıyorsan onları tüket kısaca antrenman sonrası proteini olabildiğince hızlı almaya bak. Kum torbasınıda off- günlerde veya antrenmana 17:00 başlıyorsan mesela öğlen 12:00 da gidip kum torbasına vurabilirisn akşamada antrenmanı yaparsın.

3. MesutG

MesutG Üye

Beğenileri:
    188
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli
    ben bir dönem bu senın dedıgını yaptım ve aşırı kilo kaybına neden oluyor o yüzden yapma derim. illede vurcam diyorsan antrenmandan önce ısınmak için vurabilirsin

4. hadesmania

hadesmania Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    Evet sanırım antremandan önce yapmak daha mantıklı. Yumruk atmayı öğrenmek lazım sonuçta :) Çok farkediyor bilen birinin attığı yumruk kalıbı ne kadar küçük olursa olsun.

Sayfayı Paylaş