Antremandan sonra aşırı derece cinsel istek duyuyorum

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve p0ntmercy tarafından 19 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. balcis

balcis Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ERP Danışmanlığı
    Yer:
    İstanbul

peki ben araştırırım da genelde forumda okuduğum da bu yönde. çok iyi bildiğim bir mevzu değil, ısrar etmeye gerek görmüyorum.

herneyse...

2. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    asıl niyetim tartışmak değil doğruyu bulmanız bunlarda varsayımlarla değil tektik ve incelemelere dayalı teşhişle bulunabilir. yorum veya görüşle sağlığınızla oynanabilir. en iyisimi bir doktor kontrolünden geçmeniz enza 1 yılda bir check up a girmeniz.

3. balcis

balcis Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ERP Danışmanlığı
    Yer:
    İstanbul
    teşekkürler kontolden geçerim (check-up'ı zaten konudan bağımsız olarak düşünüyorum) de benim öyle ciddi bir sorunum yok, zaten son hafta bu yönde ciddi bir durum yok diye de mesajımda belirttim :) çok ciddiye alınacak bir şey değil yani :) ayrıca testosteron salgılanma zamanlarını vs pek bilmiyorum zaten Gray Wolf'un "insanların antremandan sonra testosteron artıyor diye bilmesi onları psikolojik olarak etkiliyor olabilir" anlamındaki sözüne cevaben doğru olabilir ondan etkileniyor olabiliriz demiştim. teşekkürler tavsiyelerin için.

4. seductive

seductive Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Lefkosa - Kibris
    bence duzenli bir seks hayatinin olmamasi da buna en mantikli sebep olabilir.

her antremandan sonra olmamasi, ve antremandan 2 saat sonra olusmasi aklima bunu getiriyor. : )

5. sovereign

sovereign Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Istanbul
    ahahahahah çok güldüm mesajlara :D
    yada antreman yapmisin kaslar şişmiş tam kiz modundayim hobaa diye gaza geliyor olabilirsin. :D

6. musclefan

musclefan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İSTANBUL
    ön bacak ve arka bacak egzersizlerinde ,bir de mekik çekerken ve crunch yaparken hissediyorum ben bu yoğun cinsel isteği :D sanırım bu hareketleri yaparken genital bölgeye bir baskı oluyor,bu da bazı sonuçlar doğuruyor ;) ama antrenman sonrası o kadar yorgun oluyorum ki mastürbasyon yapmak istemiyorum.

7. aLexmk

aLexmk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    benimde 1-2 sene önce maçlardan sonra böyle bi uyarılmam oluyordu maçtan eve giderken otobüste yerimde zor duruyordum 90 dk koşmuşum ama hala heran patlayacak gibiydim :) sonra sonra geçti bu durum bence bunlar psikolojik bi durum mesela çikolata kokusuna dayanamam hemen uyarı alırım :p

8. gidici

gidici Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    yarışmacı
    Yer:
    istanbul
    ağırlık ıdmanları testesteron sevıyesını artırır buna baglı bır cınsel ıstek artışı olur agırlık calısan ınsanlar cınsel hayatlarında daha başarılıdr bu bılımsel bır gercek tabı senin ıdmanda kendını hırpalamanada baglı bu ..sen kendını cok yorarsan cınsel ıstek fln kalmaz demekkı sen tam kıwamında saglıklı yaşam tarzında antremanını yapıosun... profosyonel kendını cok zorlayan sporcularda bole ıstek genelde anca 1-2 gun dınlenınce cıddı arts gosterır

9. cırcır

cırcır Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Hareketlerin hakkını tam verip düzgün yaparsan bu tip bişey olmaz galiba:D

10. coder

coder Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yazılımcı
    Yer:
    istanbul
    benim sadece bacak çalıştıktan sonra başıma geliyor bende aşırı olmasada cinsel istek duyuyorum

11. gidici

gidici Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    yarışmacı
    Yer:
    istanbul
    kanı aşagı pompalamandan kaynaklanıo olabılır:D

12. defective

defective Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    medya
    Yer:
    istanbul
    Şahsi kanaatim antreman sonrası libido tavan yapıyorsa bu; beslenmenize gösterdiğiniz özeni çalışmanızda göstermiyorsunuz anlamına gelebilir. Vücudu besinsiz bırakmamak adına et, süt, yumurta, bal, pekmez, muz, fındık, fıstık, cevize abanıp ek olarak multivitamin ve proteinlerle destek çıktığınızda, salondan çıkarken kolunuzu havada tutamayacak hale gelin ve bir de öyle deneyin. Büyük ihtimalle cinsel isteğinizin eskisi gibi olmadığını göreceksiniz.

Sayfayı Paylaş