antremandan önce ve sonra karbonhidrat alımı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve golddeno tarafından 28 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. golddeno

golddeno Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba ben vücut ağırlığı ile çalıştığım için antremanlarım 30 dakika gibi bir süre sürüyor yani bir nevi 30 dakika cardio yapıyormuşum gibi antremandan öncede 1 muz 1 patates yiyorum orta boy antremandan sonra ise 1 bardak çikolatalı süt içiyorum(25 gr karbonhidrat) yeterli olurmu sizce ?

2. AlmostDone

AlmostDone Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    Vücudun ile ilgili bilgileri vermemişsin boy,kilo nedir?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:47 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:44 ----------

60KG civarındaysan 200gram karbo yeterli olur yani yarım paket makarnayı haşlayıp öğünlere bölersen iyi olur.

3. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
  4. brhmcr

brhmcr Guest

Antremandan 1- 1.5 saat once yiyecegin bir karbonhidratli ogun (kilo vermdeigin icin kendin ayarla)

Idman sonrasi ise icecegin bir bardak meyve suyu ve 1-1.5 sat sonrakarbonhidratli ogun isini gorecektir.

Cikolatali sut filan bu tur islenmis rafine sekere hayatinizda yer etmeyin.

5. golddeno

golddeno Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    65 kiloyum şöyle kararlaştırdım antremandan önce 2 tane orta boy(100-120 gr) haşlanmış patates antremandan hemen sonra 1 bardak ballı süt(bal doğal sütün içine kendim koyuyorum) 30 dakika sonrada 1 adet orta boy muz almayı kararlaştırdım 1 saat sonrada 1 adet elma

Sayfayı Paylaş