Antremanda elde ettiğin ölçüyü,kıvamı koruma...

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve gorgeouskykhan tarafından 31 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

1. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    evet arkadaşlar nasıl antremanda elde ettiğimiz kıvamı antreman sonrası koruyacağız? Yani demek istediğim şu ki; bana öyle geliyor ki; sanki antreman sonrası ulaşım icabı, yürüyüşler spor çantası ile birlikte(spor+okul+supplements filan, yani hafif değil) yürüşyüş gibi efor yapınca ordan oraya yarım-1 saat, sanki antremandaki ölçü,kıvamda bir gerileme oluyor sanıyorum? Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Hocama sorduğumda kışın olmasa da bu yazın olabilir, az efor sarfet dedi? siz ne dersiniz? sizin deneyiminiz nedir? sizin önleminiz veya yaklaşımınız nedir? falan, filan... Saygılar... :)

2. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    Galba anlatmak istediğin ant. sonrası ulaşımda gecen zaman ve harcanan enerji kasların tamire başlamasını geciktiriyo ben öle anladım ve kendim salona yakın bi yerde oturduğum için öle bi sorun yok hemen ewe gidiyom ve suplementlerimi kullanıyom,yemeğimi yiyiyorum..

3. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    eger bahsettigin antreman sonrasi kaslardaki şişkinlik ve bunun antreman sonrasi eve gidene kadar sönmesi ise istersen jet le eve git veya seni eve kadar taşisalarda o hacimi saklayamiyorsun ve sönme basliyor :)

4. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    teşekkürler ilginiz için...

jöntürk
    saydam
    saygılar, teşekkürler ; benim de demek isteiğim öyle birşeylerdi... :) yani ne yaparsan yap antreman sonrası, şişmeyi-pump'ı koruyamıyorsun... peki ayrıca, antreman sonrası efor sarfedersek kalıcı etkisi olur mu? pump-şişme dışında, yani 2 ileri 1 geri gibi falan filan, ama bundan bahsetmediğinize göre yok gibi ama varsa nasıl? saygılar... :)

5. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    Tabi ki ant. sonrası kaslardaki şişkinliği korumak mümkün diil ama keşke olsa benim dediğim ise ant. sonrasında kaslardaki yıkımı önlemek yani hemen vücuda besin takviyesi yapmak,kasların şişkinliğini korumak için diil ama gelişmeye bir faydası olsun die ya işte öle bişi anlatamadım doğru düzgün :?

6. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    en iyisi evde çalışsın böylece eve gidene kaar inmeme derdi olmaz :)

saka bir yana bazılar antreman esnasında geliştiğini sanıyor fakat uyurken vucudumuz gelişir buyume hormonu en fazla bu zaman diliminde salgılanıyor

7. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    Burda benim değinmek istediğm ant. sonra hemen beskenmek tabi kaslar dinlenirken uyurken gelişio ama ant. sonra hemen maino almak protein almak yemek yemekmi daa ii yoksa 1-2 saat sonramı???

8. mudkicker

mudkicker Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Bildiğim kadariyla hemen yemek iyi... Özellikle CFM türü hızlı emilen ürünler bunun için var diye biliyorum.
    Antreman sonrasi anında yapıma başlaması için vücuda malzeme veriyoruz bu şekilde...

9. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    Ha yaşa be mudkicker bana tercüman oldun..

Sayfayı Paylaş