antremanda doyuma ulaşamamak...

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve ihsanerol tarafından 15 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ihsanerol

ihsanerol Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar aramızda sıkı çalışma diyetler supplementler derken vücut geliştirmeyi günün tamamında düşünen aklından çıkaramayanlar mutlaka vardır ben bazen okulda gözümü birkaç saniyeline kapatıp akşam yapıcağım haraketleri barın elime değdiğini hayal ediyorum yanlız bazı günler motivasyonun tam olmasına rağmen o ağırlık kalkmıyor kalksa bile siz 4-6 tekrarı hedeflerken ilk 2 tekrarda gidiyorsunuz ve kasın çalıştığını dahi hissedemiyorsunuz ben bu sefer bu duruma rağmen aynı ağırlıkla zorlamaya devam ettim olmadı ağırıkları azalttm ve aynı bölgeyi çalıştıran farklı haraketlerde denedim fakat bi türlü antremanda istediğim doyuma ulaşamadımkafa_kafa_kafa_

2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Sanırım idmanlarda enerji ve güç eksikliği yaşıyosunuz. Beslenmenize biraz daha dikkat ediniz. Creatin ve gain alarakta enerjinizi açığa çıkartabilirsiniz.

3. ihsanerol

ihsanerol Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    öneri için saol beach boy ama creatin kullanıyorum hatta bu gün yüklemenin 2.günüydü beslenmemde gayet iyi fakat ne yazıkki son 1 haftadır gerçekten iyi çalıştığımı hissedemiyorum :(

4. fsmy

fsmy Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    bendede oluyor bu durum zaman zaman,ama fazla takmıyorum.
    vücut makina değil canlı bir organizma,beslenme ve dinlenmende sorun yoksa sorun yok.
    bende böyle olduğu zaman dinlenmeyi 3 gün felan yapıyorum iyi beslenip,tekrar ağırlığa girdiğim zaman müthiş verim alıyorum.
    bu sporda bu ana kadar belkide en önemli şeyin vücudunu tanımak ve onun sesini dinlemek olduğunu anladım...

ihsanerol bunu beğendi.
  5. TurTaa

TurTaa Yeni Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    0
    ağırlığı aynı şartlarda daha önce kaldırdınız ve şuan aynı şekilde kaldıramıyor musunuz ? sorununuz bu mu... yoksa sadece hayal ettiğiniz şeyi mi yapamıyorsunuz...ikisi çok farklı şeyler

6. ihsanerol

ihsanerol Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    daha önce yaptığım ağırlıklarla yapamıyorum fsmy bu arada haklısın sanırım böyle durumlarda birkaç gün ara vermek durumu toparlıyablr bnu deniycem :)

7. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    ihsanerol bu en doğru hareket olur. Kendimden örnek vermek istiyorum geçen hafta bol bol kardiyo yaparak bacak kaslarımın dinlenmesine hiç izin vermemiştim ve her bölgeyede çok ağır idman çıkartıyordum. 3 günlük bir ara verdim ve çok sağlam beslenerek iyileşmemi hızlandırmaya çalıştım. Sonuç: mükemmel :D Dün bacak antremanına başladım ve üstümde sanki 3-4 kutu redbull içmiş kadar bir etki vardı. hack squat ve lunge da ağırlıklarıda arttırdım. Hatta düşünürsen yabancı birkaç makalede çok sağlam bir antreman programı uygulanmaya başlanmadan 1 hafta civarı ara verilmesi ve vücudu ondan sonra şoklanmasını öneriyorlar, onu da deneyebilirsin.

ihsanerol bunu beğendi.
  8. ihsanerol

ihsanerol Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Oda guzel bi fikirmis draft sanrm kreatine donemi bitince bi kac hafta sonra ara vermei dusunuorm geri donduncede yeni bir antremana dinlenmis bi sekilde baslarım umarım ise yarar :D

Sayfayı Paylaş