Antremanda Bir Bölgenin Daha Fazla Etki Görmesi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Xcalamity tarafından 6 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Xcalamity

Xcalamity Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Amsterdam
    Son birkaç gündür vucut antremanlarımda özellikle gögüs ile ilgili olan hareketlerde sol gögüsümün daha fazla çalıştıgını hissetmeye başladım sanki agırlıgın daha fazlasını o üstüne çekiyormuş gibi oluyor hareketleri düzgün yapmama ragmen sag gögüste his yok gibi ama sol'un daha fazla etkilendigini hissedebiliyorum
    Böyle devam ederse arada orantısızlık olacak diye korkuyorum ne yapmam gerekir ?

2. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    dumbell programı yap eğer orantısızlık var ise (illaki olur) eksik taraf için fazladan set tekrar çalısması yapılabilir

3. Xcalamity

Xcalamity Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Amsterdam
    genelde antremandan sonra ekstra sag gögüs çalışması yapıyorum ( butterfly , db press ) v.b bunun kesin çözümü yokmudur

4. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    vücut büyüdükçe fark b nebze kapanır zaten orantısızlığa pek takma sadece psikolojini bozar antrenmana odaklanamazsın özellikle aynaya baktığında gözün direk orantısız olan bölgeye kayar özellikle bunlar çoğu kşide oluor o yuzden antrenman beslenmene dikkat et gerisi zamanla hallolucak şeylerdir ayrıca forumda bununla ilgili bir konu olması lazım arastırabilirsin dediğim gibi takma kafana

Sayfayı Paylaş