antreman ve tansiyon

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Coleman Trebor tarafından 6 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    benim tansiyon problemim yok. bugün şöyle bir olay yaşadım. sporcu lisansı için doktordan sağlıklı olduğuma dair imza almam gerekiyordu. hiç aklıma bile gelmedi tansiyonun o kadar yüksek çıkacağı. sporun üstünden 1.5 saat geçti gittim tansiyonu ölçtü hemşire 15 e 10 çıktı. bi on dakika dinlendim tekrar ölçtü 15 e 9 çıktı. şaşırdılar öyle olunca. doktora gittim söyledim spor yaptım diye yarım saatte düzelmesi lazım dedi. ben bunu imzalayamam bu tansiyonla spor yaparsan beyin kanaması riski var dedi. dinlen sonra gel dedi. gittim dinlendim 1.5 saat sonra 14 e 8 çıktı küçük tansiyon normal düzeye inincede doktor imzalardı raporu. büyük ihtimalle 2-3 saate tam normal düzeye gelirdi.

merak ettiğim şu tansiyon ölçtüreceksek spordan en az kaç saat sonra ölçtürmeliyiz? spor sonrası tansiyonun çok artması normal mi?

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    antreman için kullandığınız supplementlar neler..ya da kahve alıyor musunuz antremandan önce..?
    ör:NO ürünleri tansiyon yapabilir..

3. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    optimum whey ve hardline weight gainer kullanıyorum. onların yapacağını zannetmiyorum. antreman öncesi kahve kullanıyorum.

Sayfayı Paylaş