Antreman Sonrası Ateş Basması

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Xanthium tarafından 3 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Xanthium

Xanthium Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar,
    Antreman sonraları baş ağrısı değil de bir nevi ateş çıması gibi bir problemim var. Ateş derken yüzüm ve başımda sıcaklık hissinden bahsediyorum. Yeni başlayan yada ileri düzey sporcu degilim, bench de kendi ağırlığımı kaldıracak düzeydeyim diyelim.

Bir süre önce programımı değiştirdim önceki programda her kas haftada bir çalısırken su an 2 kere çalısıyor ve genelde tüm hareketler 4x8.
    Bunun dışında da 2/3 porsiyon aldığım tozu tama cıkardım son kullanması yaklastığından dolayı. Sıcak dus yerine ılık alınca biraz azaldı gerçi.

Sormak istedigim bu herkeste yasanan birseymi? Bende son 5-6 gündür var.

2. ercan gürgöze

ercan gürgöze Üye

Beğenileri:
    1.332
    Ödül Puanları:
    123
    program çok yoğun, deri ince ,damarlar yüzeye yakınsa ve ortam sıcak ise böyle görüntüler olabilir...nabız ve tansiyon ?!...(((

ancak, durumun hala devam etmesi ,tekraralaması durumunda " doktora " görünmek gerekir...

3. voltaj

voltaj Üye

Beğenileri:
    258
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    spordan sonra mutlaka duşu şu şekilde almalısınız.

ilk önce dayanabilceğiniz kadar sıcak su daha sonra ılık en sonunda dayanabilceğiniz kadar soğuk suyla .

sorununuz çözülecektir.

4. Xanthium

Xanthium Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Duşu başta ılık-sıcak arası, sonra ılık cıkarken de, soğuk aldığımda baya azaldı. Kullandıgım protein tozu da bitti ve yeni markada porsiyon değeri daha düşük ve hidrolize miktarı az, bilmiyorum alakası varmı :) Sonuc olarak sorun tamamen çözülmesede azaldı, herhalde o kadar da olacak. Teşekkürler.

5. onurr_535

onurr_535 Üye

Beğenileri:
    434
    Ödül Puanları:
    73
    donem donem boyle seyler olabılır kafaya cok takmamak gerekır.sonucta pskolojık bıle olabılır..

Sayfayı Paylaş