Antreman sonraları kas ağrısı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Grievous tarafından 10 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Grievous

Grievous Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar her ant. dan 1 gün sonra kaslarım çok ağrıyor özellikle göğüs çalıştıktan sonra ertesi gün inanılmaz bir ağrı oluyor göğüste. keza bacakalarda aynı şekilde tricepslerde öyle bitek bicepsten sonra ağrı olmuyor bu ağrılar normal mi ? hocama sordum vucut kasların onarımını yapıyor dedi bu süre zarfında protein almamı ve muz yememi önerdi. fakat en son 2 gün önce göğüs çalışmıştım şuan hala arıyor göğüsler bacaklardada 3 gündür geçmeyen ağrı var squadı 5 kg ile yapıyorum yine ağrı oluyor ertesi gün. kendimi hiç de zorlamıyorum ant yaparken neden olabilir sizce. gerçekten kendimi fazla zorlamıyorum hatta bench te 40 kg ye kadar basabilirken ağrı yüzünden 30 kg (15 bir tarafta 15 dğierinde) basmıştım ama ağrı var yine :( 3 aydır body yapıyorum 3 ay boyunca her ant. bir gün sonra oluyor sabah kalkar kalkmaz hissediyorum ağrıları çalıştığım bölgelerde...

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri : kas ağrısı

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş