Antreman sürem

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ™Legend tarafından 14 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ™Legend

™Legend Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Sizlere sorum şu olcak şimdi örnek veriyorum benim bacak+kalf+karın antremanım 1 saat 35 dakika sürüyo 5 dk ısınma ve 5 dk soğuma ile birlikte sizce uzun mu detaylı olarak anlatiyim : Bi de başka bir soru olarakda haftada 3 karın antremanı yapıyorum siz ne kadar yapıyorsunuz ve karını normal örnek verdiğim gibi mi çalışmak daha uygun olur yoksa off günlerden birinde mi ?
    BACAK
    squad 15-12-12-12
    sumo deadlift 15-12-12-12
    lunges(öne adım atma) 15-12-12
    leg curl 15-12-12
    standing(ters) leg curl 15-12-12-12
    (9 DK DİNLENME)
    KALF
    tek bacakla standing calf raise 6x15
    (9 DK DİNLENME)
    KARIN(oblikler yan karın kasları dahil)
    karın anteremanında bol bol hareket var o yüzden direk süre veriyim 25 dk sürüyor

dinlenmeleri pumpı hissetmek için ekledim

2. arnoldtr0694

arnoldtr0694 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Aslinda ben 2yildir vg ile ugrasiyorum ama yag oranim fazla idi basladigimda karin calismak pek isime gelmiyordu oyuzden hic karin gunu yapmazdim idmandan once 10dakika kardio yuruyus 5dakika acma germe ondan sonra temel karin hareketleri yapip hangi adeleyi calisicaksam ona gecerdim. Ama kaslarinin calisirken degil dinlenirken gelistigini unutma. Ardarda calismak gibi bir hatayada dusme bence kasini gelistirmek yerine kasini yersin

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. ™Legend

™Legend Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Biliyorumda benim sorumu yanıtlasan bu arada off günlerde karın falan çalışmıycam :) haklısın bu konuda antreman sürem uzun mu sence

4. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    antreman süresi ısınmalar ile birlikte benimde 1 saati geçer burada önemli olan verim alıyormusun antremanından eğer ilerleme varsa sorun yoktur rahat olun onun dışında bacak günü karın bel zaten zorlanır birde üzerine karın bel çalışmak riskli olur sakatlık çıkabilir karın hareketlerini off günlerde yada bacak antremanı olmadığı günlerde antremanın sonunda yapabilirsin

5. ™Legend

™Legend Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Bacak günü romanian deadlift yapmadıığım için zorlamıyorum beli şu ters leg curlden daha fazla verim alıyorum hamstrings için

6. requ.

requ. Üye

Beğenileri:
    1.367
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    HomeGym
    vallaha eleştirebilirsiniz ama benim idmanlarım ısınma soğuma hariç genelde 30 dk sürer :D

Sayfayı Paylaş