Antreman programimi degerlendirir misiniz?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve eqremm tarafından 27 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. eqremm

eqremm Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Ankara
    Merhaba arkadaslar,
    1 sene once 86 kiloydum (boy:1.70) kardiyo biraz da vucut calisarak 72 kg'a (5 aylik bir calismayla) dustum.ama daha cok kardiyo agirlikli calistigim icin gogus hacmimden baska bir gelisim olmadi vucudumda.

Agustos ayindan beri flexor hocanin antreman programini uyguluyordum. 1. ve 2. ay programlarini uyguladim. Simdi kendime bir program yazdirdim spor salonundan lakin bugun ilk defa uyguladigim programla ilgili soru isaretlerim var. Biraz agir ayrica hareketler uyumsuz geldi. Degerlendirmenizi rica ediyorum. Tesekkurler simdiden.

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 27 Ekim 2013
  2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    anladığım kadarıyla 3 farklı antrenman var. haftada 2 tur dönüyorsun yani haftada 6 gün çalışıyorsun. eğer tahminim doğruysa senin seviyen için bu çok fazla. bu program çok ağır. vücudu 2 ye bölüp A-B-boş-A-B-boş-boş şeklinde çalışmanı tavsiye ederim.

ilk dikkatimi çeken göğüsteki fazla olan hareket sayısı. 2 press 1 açış yeterli. aynısı sırt içinde geçerli. 1 üstten 2 önden çekiş.. omuz için press, yana açış, bent over lateral, biceps-triceps için 2 şer hareket, bacak için 4 (2 ön, 2 arka bacak) bu egzersizlere zayıf olduğunu düşündüğün bölgeler için 1 egzersiz ekleyebilirsin.

yani bir idmanda 8-9 ya da 10 egzersiz olmalı. temel egzersizler seçmelisin genelde..

3. Brew Through

Brew Through Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    1
    Şaşırtıcı bi program. Yerinde olsam forumdaki bilgilerle kendime bir program yapardım.
    Senin için daha sağlıklı olur.. :)

4. Q6u7

Q6u7 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Bunu yazan hocaya hoca değil cahil derim böyle program olamaz o nasıl bir göğüs programı merak ettiklerini özelden sor çok daha iyi program yazarım bu mala göre farkı sende görürsün

Sayfayı Paylaş