Antreman Programim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Eomer tarafından 13 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Eomer

Eomer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    rpazartesi - Chest
    · 25 pushups
    · Nautilus chest press
    · Nautilus incline press
    · Pec deck machine (chest fly)
    salı - Back
    · 5 pullups
    · Seated rows
    · Lat pulldowns
    · T-bar rows
    çarşamba - Shoulders
    · Arnold dumbbell press (like a military press, but start the action with palms facing in and end the action with palms facing out)
    · Lateral raises
    · Front raises
    perşembe - Biceps/Triceps
    · Nautilus curl machine
    · EZ cable curls
    · Hammer curls
    · Tricep pushdowns

Her hareketi 3 set yapıyorum ve 20 tekrar yapıyorum antremandan önce minimum 30 dk cardio aletleri kullanıyorum ve antremandan sonra stream room da biraz zaman geçiriyorum bu süreç sizce kaslar için iyimidir ve program hakkındaki görüşlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim ve de her gün en az 100 120 arası mekik ve benzeri şeyler uyguluyorum karın bölgesi için önerileriniz için şimdiden saolun..
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Son düzenleyen: Moderatör: 13 Şubat 2009
  2. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Öncelikle kendinizi tanıtınız.
    Spordaki hedef ve beklentilerinizden, ölçülerinizden, spor geçmişinizden, hayat ve beslenme düzeninizden bahsederseniz yapılacak yorumlar anlamlı olur.

Eomer bunu beğendi.
  3. Eomer

Eomer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Boyum 1.84 kilom 80 yaklaşık 4 yıl aikido yaptım Türkiye de ve son iki yıldır bıraktım çünkü ingilterede eğitimime devam ediyorum burda çok güzel bir spor salonuna yazıldım 1 ay önce 1 ay boyunca verdikleri program da çalıştım ama kendi ülkemin insanlarına daha çok güveniyorum açıkcası ve sizlere danışmak istedim amacım tekrar güçlü ve sağlam bir vucuda sahip olmak cevaplar iiçin şimdiden teşekkürler..

4. yiğitcanharmancı

yiğitcanharmancı Yeni Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    Avrupa'daki kişiler bu sporda ülkemizdekilerden ne yazıkki kat kat daha bilinçliler. Söylediğiniz program gayet uygulanabilir. Karnı hergün çalışmak yerine gün aşırı çalışın, yorgunluk nedeniyle gelişim göstemez.

Eomer bunu beğendi.
  5. Draqo

Draqo Üye

Beğenileri:
    224
    Ödül Puanları:
    0
    Programa yorum yapmanın yanı sıra sizden orada çalışırken gördüğünüz programları bizimle paylaşmanızı isteyebilirmiyim ? bizler içinde eğitici olur farklılıklarımızı görürüz değerlendiririz.

6. Eomer

Eomer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    aslında şöyle söyleyebilirim: bizde çokda farkları yok sadece biraz daha profesyoneller sanırım tabi ben ülkemizde ki bu tip sporların hangi aşamada olduğunu bilmiyorum yanlışım varsa düzeltilsin isterim..Her çalışmadan önce mutlaka antranörünüzü görmeniz gerekiyor onun izni olmadan bir kere fazla hareket edemiyorsunuz diğer yandan ağırlıkları 5 er kilo artırılıyor ve tekrarları da zıt olarak 5 aşşa iniyor adamların sistemi bu diğer yandan mutlaka ama mutlaka antramandan sonra buhar odalarını tavsiye ediyorlar... arkadaşlar programla ilgili görüşlerinize gerçekten ihtiyacım var teşşekkr ederim

7. Kan Mevsimi

Kan Mevsimi Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Isparta
    3set 20 tekrar yerine 4x8 yapacak kilo sec ve ilk sette hareketi hafif kiloyla yap.

Sayfayı Paylaş