Antreman programında ki değişime ve beslenmeme öneri ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve can44 tarafından 21 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. can44

can44 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    sayın büyüklerim 17 yaşındayım boyum 174 kilom 61 bu sporla uğraşıyorum gittiğim yerde klasik programdan var yani 1.gün göğüs ön kol 2.gün arka kol sırt 3.gün omuz bacak
    şimdi benim sorum şu bacak çalışmıyorum günde zaten 20 km + bisklet sürdüğüm için ve daha önce omuz çalışmıyordum 1 2 senedir boydan dolayı şimdi hafiften omuz yapıyorum ama o dönemde çok sırt yaptğım için sırtım geniş omzum dar kaldı bu görüntüyü gidermek için sırt çalışmamayı yada haftada 1 gün sırf sırt yapmayı düşünüyorum.Programıma gelincede :
    ilk gün göğüs ön kol aynı 2.gün arka kol omuz yapmayı düşünüyorum haftanın her günü olduğu için 1 gün yarım kalıyor o günde mide ve sırt atsam çok mu dengesiz olur ?
    omuz ve ön kol bakımından çok zayıfım 32 cm kolum var bunu yükseltmek istiyorum protein tozum var whey protein muscltech ve hergün öğlen akşam 2 kutu köfte yiyorum her 100 gramında 21 gr protein var 2 kutu ortalama 250 300 grama geliyor sizce böyle çalışarak yeterli bir görünüme sahip olabilirmiyim ?
    ayrıca ön kol için hangi hareketleri önerirsiniz ? Salonda yeterli alet olduğunu düşünüyorum.Omuz içinde boya etki etmeyecek şekilde olan haraketlerden bir kaç öneri verirseniz sevinirim omzum çok dar gerçekten xs kıyafet giydiğimde anca biraz yapılı duruyorum şimdiden teşekkürler sıkılmadan okuyan ve yorumlayanlar için.

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Resim yüklersen iyi olur..

Geniş sırt, dar omuz.. kısmını gözümde canlandıramadım..

Boya etki etmeyecek omuz egzersizleri; lateral raise, geniş tutuş upright row.

3. can44

can44 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    resim çekmem lazım hocam fakat bu bahsettiğim program ve beslenme tarzının zararları neler olabilir ?

4. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Programın çok açıklayıcı gelmedi. Bahsettiğin şeyler çok genel. Ve bazı bölgelerinin diğerlerine göre çok geliştiğinden bahsediyorsun. Sırf cevap vermek için sallama bir şey yazmak istemiyorum.

Köfte yazmışsın.. O konuda kesin konuşabilirim :) Hazır köfteyse yeme! Eğer kıymanı kendin çektiriyor ve köfteni kendin hazırlıyorsan o başka..

Sayfayı Paylaş