antreman programım ve kullandığım supplemenlar

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve tyly12 tarafından 21 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. tyly12

tyly12 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    [COLOR="Red"]Meraba arkadaşlar ilk olarak ölçülerimi yazıyım

göğüs:99
    omuz:119
    kol:30/35
    kilo:69.5
    boy:1.77[/COLOR]

Yaklaşık olarak 8 ay vg yaptım aslında iyi de gelişme gösterdim ama kollardan bir türlü hacim alamadım yeterince ve sadece protein tozu kullandım geçen sene.
    salonda üyeliğim bitti ve gerçekten salon fiyatları aşırı artmış ve bende vg evde yapmaya karar verdim bu yüzden 2 adet kısa bar 1 adet uzun bar ve 40 kg dumbell set aldım ve göğüs için bench sehpası aldım(incline da ayarlanabılır)

Programım:Göğüs-biceps(incline bench press-incline dumbell press-bench press-dumbell fly/barbell curl-incline dumbell curl-hammer curl

dinlenme

omuz-triceps(neck press- military press-lateral raise/lying triceps extensıon-french press-tek dumbell enseye)

sırt-bacak(barfix-barbell rowing-dumbell row-deadlift/Sadece squat

dinlenme

biceps-triceps(kollarım zayıf olduğu için kollarımı haftada 2 kere çalıştırıyorum
    dinlenme

Supplementlara gelirsek

1-Muscle tech nitrotech kullanmaya başladım dün sabah kalkınca kahvaltının yanında yarım ölçek ve antremandan sonra hemen 1 ölçek antreman yapmadığım günlerde ise sabah yarım ölçek içiyorum sadece.

2-GNC Glutamine powder kullanıyorum antreman günleri antremandan hemen sonra nitrotech ile kombine ediyorum 350 ml su ile alıyorum ve aksam yatarken gene su veya meyva suyu ile birlikte 5 gr(tepeleme çay kaşığı şeklinde) Antreman olmadığı zamanlarda ise sabah kalkınca 5 gr akşam yatarrken 5 gr alıyorum

3-Muscle tech cell-tech aslında bu ürünü kullanmaya başlamadım daha çünkü nasıl kullanıcağımı bilmiyorum ilk 1 hafta yükleme yapılır diyorlar ama ben onu yapmak istemiyorum.Eğer nasıl kullanıcağını bilen varsa lütfen söylesin bana en kısa zamanda ona da başlıcam çünkü.

Programımı da 6-8 hafta arasında değiştiricem

En etkili sonuç için kreatin nasıl kullanılması gerekıyor arkadaşlar??

2. gagkoo89

gagkoo89 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    kreatini ant önce 5 gr ve ant sonra 5 gr şelinde kullanırsan iyi olur

3. tyly12

tyly12 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    muscletech celltech farklı galıba çünkü kutunun içinden normal ölçek çıktı kullanımında gunde 2 kez sabah uyandığında ve antremandan sonra dıyor

4. ReveR

ReveR Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    hocam senin dediğin saf creatinlerde oluyor yani creatin monohydrate 5gram şeklinde cell-tech full creatindir içinde tüm creatinler ve vitaminler bulunur ek olarak sodyum potasyum magnezyum tarzında ve bunu normal protein şeklinde içilir. Arkadaşın sorusunun cevabına gelirsek ;
    1. İlk beş gün için (yükleme aşamasında) Günlük 2 porsiyon , 1 porsiyon sabah uyanınca, 1 porsiyon egzersizden hemen sonra, egzersiz yapılmayan günlerden sabah alınan ilk porsiyondan 12 saat sonra 1 porsiyon daha alınız.

2. Bakım aşaması : 1 porsiyon egzersizlerden hemen sonra alınız. Egzersiz yapılmayan günlerde sabah uyanınca 1 porsiyon alınız.

Hazırlanışı: 2 ölçek Cell-Tech Hardcore'u 400-500ml soğuk su ile karıştırarak alınız. Cell-Tech Hardcore karışımını bitirdikten sonra ürünün emilimini arttırmak ve hızlandırmak için 300ml soğuk su daha içiniz. En i,yi sonuçları elde etmek için en az 8 hafta devamlı kullanınız.
    Kolay gelsin

tyly12 bunu beğendi.
  5. tyly12

tyly12 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    ReveR ben yukleme yapmıcam direk antremandan sonra alıyım 2 ölçeği 100 gram yapıo diğil mi peki şöyle yapsam antreman günleri sabah kalkınca 50 gr yani 1 ölçek antremandan sonra 1 ölçek alıyım off günleride sabah 100 gram olur mu böyle saol ilgilendiğin için

6. ReveR

ReveR Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    hocam creatin aslında supplementlerin en tehlikelisidir çünkü kolay sindirilmez benim sana önerim off günlerde kullanmaman . bu en tehlikelidir böbreğinde taş yapar safranda polip yapar kandaki hemoglobini değiştirir o yuzden antremandan once 1 porsiyon yani bir ölçek kullan antremandan sonrada yarım ölçek yeterlidir. off günlerde kullanma sadece ant.önce ve sonra kolay gelsin

tyly12 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş