Antreman programım uygun mu

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve heril tarafından 31 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. heril

heril Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Pazartesi:Göğüs ve biceps |
    göğüs antremanım:Göğüs antremanım flat bench press 3x10 incline press 3x10 Dumbell fly 3x10
    biceps antremanım: EZ Bar Curls 3X8-12
    Alternate Hammer Curls 3X8-12
    Preacher Curls 3X8-12
    Salı:Tripces ve kanat
    Tripces antremanım:DUMBBELL TRICEPS REAR RAISE 3x8
    ONE ARM DUMBELL TRİCEPS 3x8
    LONG CABLE TRICEPS 3x8
    Kanat antremanım:Terstutus bent over barbel row 4set 10 10 12 12
    latpull down 4 set 8 8 10 10
    cable row 3 set 8 10 12
    Arm pull down 3 set 10 12 12
    Çarşamba:Omuz ve bacak
    Omuz antremanım :seated dumbbell lateral raise 4x12
    behind the neck press: 12 10 8 6
    front dumbell raise 3x12
    rear delt raise 4 x12
    wide grip upright row 3x12
    Bacakta salondakı aletlerden 4 set 12 tekrar yapıyorum
    Programın devamında kararlastıramadım perşembe günü dinlenip cuma günü devammı edeyim (göğüs ve bicepsten)yoksa persembeden programı baştanmı yapayım

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    detaylı bakamadım acelem var
    ama ilk etapta hergün dinlenmeden çalışma mantığı iyi değil
    arada 1 gün dinlenerek git

3. heril

heril Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Yani göğüs biceps çalıstıktan sonra 1 gun ara verip mi sırt ve tripceps mi çalısayım ?

4. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    buyuk kas gruplarının dınlenmesı ıcın en az 72 saat lazım. mısal pazartesı gogus calıstıysan dıger gogus antremanı en erken persembe olmalı gıbı kacıncı ayın bb de?

5. heril

heril Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    2. ayım body de.Ama bırınız 1 gun arayla çalıs dioyr dıgerınız 72 saatte bır buyuk kas grubu calıs dıyorsunuz tam olarak nasıl yapacagımı soylermısınız ?

6. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Sole okuyor mesela 1.gun gogus onkol 2.gun omuz arka kol 3.gun sirt bacak calisirken 4. Gun gene gogus on kol calisabilirsin cunki o aradaki zamanda o bolgeler dinlenmis olacak anladin mi mantik o yada1. gogus on kol sirt(kanat) 2. Gun omuz arkakol bacak 3. Gun offf 4. Gun yeniden gogus on kol sirt(kanat) calisabilirsin gibi . Bu linkteki program cok faydali flexor hocanin 2. Ve 3. Ayidakiler icin programi cidden fayda gorurusun bir dene derim

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/bodye-yeni-ba-layanlar-1-t4773.html

7. heril

heril Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Yani hiç ara vermeden devam diyorsun.Pazar gunlerı salon kapalı oldugu ıcın gidemiyorum.

8. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Evet ben yazmayi unutmusum pazar gunleri offf bende zaten :)) bence sen o linkteki programi uygula 1. Gun gogus biceps kanat 2. Gun omuz triceps bacak 3.gun off birak istersen ama o bos gunude kardiyo ile degerlendire bilirsin veya o gunlerde karin hareketleri yapabilirsin. Tercih sana kalmis. Ama senin programinda bolgeler olarak iyi pazartesi sali carsamba yap persembe off lama gene gogus on kola gec ama bak bu sekilde cok yorar bastan diyim ben anormal bir azimle asiliyorum . Yada acelem yok sakin sakin giderim diyorsan her gune bir bolgr antremani yaparsin benim arkadasim yapiyor 3. Ayina girdi gayette verimli gidiyor.

9. heril

heril Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Lise 1 öğrencisi olacagım ALLAH'ın izniyle lisem yuksek bir lise o yuzden artık daha verimli çalışmam gerek.Bodyıde bırakmak istemiyorum.O yuzden kendıme boyle bır program sectim bu onumuzdekı yaza kadar boyle devam edicem bir tek hareketlerin yerlerini değiştirecem kasları şaşırtmak için.seneye belkı haftada 1 yer calıstırırım.Bu işe yararmı peki boyle bır program uygulamak

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:32 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:30 ----------

birde gunde 3 hareket yazmıssınız benım benımsedıgım programmı daha etkılı olur sızın onerdıgınız mı ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:20 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:32 ----------

BU programım kaç saat veya dakıka surmelı

10. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    tam öyle değil o işler
    kısaca anlatmaya çalıştık ama görünen oki anlatamıyoruz
    bence bununla ilgili diğer konuları oku
    forumda mevcut
    epey konu var ancak o zaman daha iy anlarsın

11. heril

heril Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Şimdi ben bir daha okudum ve anladıgım su bır gunde 3 bolge çalıstıyorum ve bır gun ara veriyorum.Sonra kalan 3 bolgemı calıstırıp yıne 1 gun ara verip devam ediyoruz.Bu programda bu anlatıyor

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:48 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:44 ----------

Benim anlamak istediğim benım programım bana uygunmu ? yoksa perşembdekı dınlemeyı kaldırıp mehmetın soyledıgı gıbı mı yapmam lazım

Sayfayı Paylaş