antreman programım doğru mu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve scoopksk tarafından 22 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. scoopksk

scoopksk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaklasık 4 aydır BB yapmaktayım spor salonun da.... FleXoR hocanın foruma yazdığı aylık programları uyguladım ölcülerimi ilk başladığım da hatırlamıyorum ama geçen ay ile bu ay arasındaki farkı yazmak isterim ilk başladığım da 52 kıloydum şuan 64 , gecen ay ğöğüs 91 bu ay 95 , sırt 110-115 , kol 28-33 , bel 85-77 şuan programı degiştirdim ama yanlısmı dogrumu yapıyorum bilmiyorum yardımcı olursanız sevınırım bu ay proteın ve amıno asıt aldım optimum nutrition gold whey , Hard line 3000 .. link de bir tane resim mevcut son halim ayrıca yaptığım antreman programını yazayım yardımcı olursanız çok sevinirim klavye bozuk yazım yanlışları için kusura bakmayın amacım kasları büyütmek hızlı gelişim saglamak 2 günde bırakcak biri değilim azimliyim http://tinypic.com/view.php?pic=24b409j&s=6 pazartesi salı çarsamba , (persembe dinlenme), cuma cumartesı , (pazar dinlenme) bazen pazartesi dinlenme yapıyorum pazar gidiyorum programıma 2 hafta oldu başlayalı (karın kası daha yapamadım belden bazı sorunlarım vardı yaptığım iş geregi şuan işten çıktığım için artık o sorunum kalmadı karın çalışmalarına 2 haftadır ara vermeden başladım) Antreman programım : 1 Gün
    (Ğöğüs)

1 Bench Press ( 4x10,10,10,8)
    2 Dumbbell Bench Press (4x10,10,10,8)
    3 Incline Bench Press(4x 10,10,10,8)
    4 Incline Dumbbell Bench Press (4x 10,10,10,8)
    5 Dumbbell Pullover( 4x 8,8,8,8)

Ön kol
    1 Barbell Curl (Medium Grip) (3x 10,8)
    2 Concentration Curls (3x 10,8)
    3 Preacher Curls (3x10 ,8) (bazı zamanlar Kabloluda tek tek kıvırma yapıyorum )

2 Gün
    (sırt kanat arka kol )

1 Wide-Grip Front Lat Pulldown (yukardaki tekrarların aynısı)
    2 Barbell Row
    3 bent over row
    4 Seated Row

arka kol
    1 Bench Dips
    2 Triceps - Overhead cable extension
    3 lying barbell triceps extension

3 Gün
    (Omuz bacak)
    1 Barbell Shoulder Press
    2 Dumbbell Shoulder Press
    3 Front Dumbbell Raise
    4 Lateral Raises

Bacak
    Leg Extension ,Single Dumbbell Squats
    One Leg Extention

Son düzenleme: 22 Şubat 2013
  2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    göğüste okadar prese gerek yok bazılarını çıkarabilirsin
    çalışmalar arası bir gün dinlen
    mide çalışmasını en az bir antreman sonrası yap bacak antremanınında mide çalışmanı önermem
    bacak programınıda hareketlerin çeşidini arttırmanı öneririrm
    bicepste yazan 3*10,8 i anlamadım ama eğer set ve tekrarsa 8,6,6,6 veya 8,8,8,6 yapmanı tavsiye ederim

3. scoopksk

scoopksk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hangi hareketlerı çıkarmamı uygun görürsünüz ? peki haftada 2 kas grubunu çalıştırmak gelişme açısından dahamı etkili olur yanı bir gün bb ertesi gün off ..agırlık olarakda kaldıra bilcegm bir agırlık ile 3 tekrar yapıyorum son tekrarı agır kilo ile devam ediyorum bu dogrumu sizce? son bir soru olarakta whey+amino asiti aynı anda kullanıyorum

Sayfayı Paylaş