Antreman konusunda ve beslenme konusunda bir kaç sorum ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve bebeqte5tur tarafından 16 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. bebeqte5tur

bebeqte5tur Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    ;)Merhabalar,soracağım şey,benim antreman şeklim... Bir gün al üst orta gögüs yani tamamen gögüs,2. gün kol 3. gün omuz karın 4. gün sırt trapez bacak .. kollarımın ve gögüslerimde ilerleme katedemiyorum,acaba şu yüzden olabilirmi, gögüs çalışıyorum arka kolda destek kası olarak çalışıyor ertesi günkü kol çalışmamda tekrar arka kol çalışıyor,yani söylemek istediğim dinlenmesi gereken kaslar farklı bölge antremanlarındada dinlenmesi gerekirken çalışıyor,acaba bu yüzdenmi gelişim gösteremiyor kaslarım? Diyelimki bugün kol çalıştım,bu kasın dinlenim kendini onarma süresi kaç saattir?Birde eskiden yogun şekilde kardio yapardım,şaka gibi ama yatmadan önce yapardım,karın bölgemdeki belli olmayan yağlar için :) şuan onuda bıraktım,kardionunda kas azalttığını biliyorum...Birde son sorum ben antremanlarımı gündüz nadir yapabiliyorum,diğer koşullarda, gece 10 11 gibi yada en geç 1 2 gibi yapıp ertesi gün 12 1 e kadar uyuyorum bu nasıl bir düzen sizce, hergün sabah yapma imkanım yok sizce kötü tarafı varmı bu düzenin
    Boyum : 1.84 kol kaslarım uzun ve zor şişiyor
    Kilom : 76 kilomun az oldugunu düşünüyorum
    Yaşım: 20
    yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Son düzenleme: 16 Ocak 2011
  2. arsonist

arsonist Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Gece yapıyorsan yağ yakımı için avantajdır.ama gelişim için ne gibi etkileri olur bilemem,bulk tozu içip uyumak iyi bir yöntem olabilir.
    Kasların tamir süresi 3 haftadır ama enerji olarak ne zaman kendine geleceğini bilmiyorum.
    Belkide kendini yeterince zorlamıyorsun yada beslenmende bir sıkıntı var.Bunlar hakkında bilgi verirsen daha iyi yardım alırsın.

3. TEURG

TEURG Üye

Beğenileri:
    318
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Kasların dinlenmesi en iyisidir ve en iyi gelişme dinlenimi en uygun sürede olan kaslardır.

Sabah nadir yapılan spor bence daha faydalı olucaktır.Gece saatlerinde vücut gündüze oranla daha fazla besin yakıyormuş.

Sayfayı Paylaş