Antreman koçumun bana verdiği dyiet

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Badici_fb tarafından 12 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Badici_fb

Badici_fb Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler bana hocam sabah için 7 yumurta,süt ile yulaf ezmesi verdi yanında sabah kahvaltıda genel ne yenirse,bunun dışında genel olarak hep somun ekmeği,bulgur pilavı ,ara öğün olarak cici bebe verdi sabah ve akşam için.. Benim diyetimde hiç bir sıkıntım yok her zaman doğal beslenirim fakat 7 yumurta olayından emin değilim,size danışmadan yemek istemedim ve benim asıl problemim ara öğünler,ara öğünlerde ne yiyeceği mi şaşırıyorum.Sizce cici bebe ara öğün olarak yenir mi?Yenmezse onun yerine ne yemeliyim?

2. Kmdv

Kmdv Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    7 yumurta yenir fakat kesinlikle çiğ yeme bu konu hakkında forumda detaylı bilgi mevcut ve kilo almak mı istiyorsun yoksa definasyon için mi?diyetinde somun ekmek olduğuna göre kilo almak için diye düşünüyorum.7 yumurtanın 2 yada 3 tanesinin sarısını ye.ara öğünlerde eti yulaflı kepekli bisküviler var hem tadı güzel hemde güzel bir lif kaynağıdır.1 paketinde 6 adet mevcut sen ara öğününde yarısını yani 3 tanesini yiyebilirsin.1 adet taze meyve güzel bir ara öğün olabilir(elma,muz,1 dilim karpuz,1 dilim kavun...).1 adet light yoğurt yiyebilirsin vs vs vs... kısacası 150 kaloriyi geçmesin ve kaliteli bir besi olsun(proteini yüksek veya lif oranı yüksek)150 kalorinin altında diye gidip çikolata yeme yani :) cici bebe hakkında net bir bilgim yok ancak bu bisküvide her yerde var.ben marketten 10 tane alıyorum 20 gün gidiyor(1 ara öğünde yarısını yiyorum sadece geri kalanı ertesi güne ) umarım faydalı olmuşumdur

3. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    amacın kilo vermekse 7 yumurta sıkıntı
    onu bidaha sor
    ama 1 saırıl+6 yumurta akı çok sıkıntı çıkarmaz
    sen yinede tekrar sor

4. Badici_fb

Badici_fb Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saol dediklerin için :) Ben definasyon istiyorum.Definasyon isteyen bir adam neler yemeli?

Sayfayı Paylaş