Antreman öncesi, performans artırıcı olarak ne önerirsiniz, mp assult kullandım çok kötüydü.

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Cidade de Deus tarafından 21 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Selam arkadaşlar, ben çalıştığım için salona sabah gidebiliyorum ama sabahta yorgunluk oluyor, öğlene doğru geçiyor, uykuma dikkat etsem bile durum böyle.

Antreman öncesi performans artırıcı olarak mp assult aldım, 736 gr olanından şimbi bunun yeni formulu çıkmış onu almadım haberim yoktu.

Bu mp assultu ben creatın 5 gr ve bcaa 5 gr eklıyorum usutne 1 ölçek bazen 1.5 ölçek mp assult eklıyorum 0.5 lt- 1 lt arası suya içiyorum, içerken zehir içsem bu kadar midem bulanmaz herhalde tadı perbat oluyor ama zorlada olsa içiyorum, içtiğim gibi karnım biraz ağrıyor başım bir garip oluyor. en kötüsüde midem bulanıyor halsizlik oluyor. İçmesem daha iyi oluyor anlayacağınız içince antremanda midem bulanıyor kendimi kötü hissediyorum enerjide vermiyor.

Sanırım bu ürün bende işe yaramadı, ben bunun yerine ne kullanmamı önerirsiniz o kadar fazla çeşit var ki, ucuzda değiller beğenmeyip atamıyorsun illa bitirip öyle deniyorsun bir başkasını.

tecrube etmiş olanlar öneri ve tavsiyede bulabılırler mı bana ? hangı marka nox ürünü önerirsiniz.

2. umut_ozkan50

umut_ozkan50 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Nox ürünü değil ama unıversal creatın powder kullanan biri olarak kesinlikle tavsiye ederim.Ağırlık antrenmanına ilk başladığım dönemlerde çok yorulduğum ve tam anlamıyla antrenmanı bitiremediğim için sporu bırakmayı bile düşünmüştüm.Bu ürünü aldıktan sonra ise antrenmanımı rahatlıkla bitirip bazı günlerde fazladan hareket yapmaya başladım.Bi deneyin derim.

3. gurbuz1

gurbuz1 Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    43
    Abi yurtdışından getirme ihtimalin varsa kesinlikle pro supps mr.hyde tavsiye ederim gerçekten kaliteli ürün.Preworkout a alternatif bir karşımım var benim bu ara onu kullanıyorum

4-5 tatlı kaşığı sek kahve
    2 çay kaşığı toz kakao
    1 çay kaşığı sodyum bikarbonat

Bu arada içmiyorsan gönder abi bana assult u :D

Cidade de Deus bunu beğendi.
  4. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Yurt dışından getiremiyorum malesef, assult az kaldı biticek, sırf param çöpe gitmesin diye içiyorum ama mide bulantısından başka birşey yapmıyor :D:eek:

5. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Etki etmiyorsa kendine işkence etme kargola bana paranda boşa gitmemiş olur :)

Granade 50 cal
    Hemo rage

İkiside etkili noxlar supplementler nox ürünler altında detaylı incelemiştim .

Cidade de Deus ve Bekci bunu beğendi.
  6. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Hemo rage iidir,reddbull gibi kanatlandirmasada ucuruyor
    1.M.R de iyi tadida süper.
    Yanliz dikkatini kimsenin cekmemis,Preworkout ürünlere sudan baska bisiy karistirmasan iyi olur bukadar rahatsiz olman bundan olabilir,antreman öncesi sadece kreatin bile bazi kisilerde asiri siskinlik yapabiliyor,bu sebepten
    asult unu antremandan 15-30 dakika öncesi ic,antremana basladiktan yarim saat sonra bcaa ni al antreman sonrasi da kreatin al protein tozu kullaniyorsan kreatini buna karistir eminim daha rahat antreman yapicaksin.
    Ha unutmadan son care
    @PeNa ya postala:)

PeNa ve Cidade de Deus bunu beğendi.
  7. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    hemo rage black ultra yı denıycem bu sefer :D

mp assult bırka ölçek kalmış onuda ıcıcem bıtsın dıye :D gonderılecek kadar kalmamıs:D

Sayfayı Paylaş