Antreman öncesi BAZI sublementler hakkında kesin bir kaç bilgiye ihtiyacım var

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve bebeqte5tur tarafından 4 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. bebeqte5tur

bebeqte5tur Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Merhabalar, Ben yaklaşık bir buçuk senedir body building yapıyorum,son 4 aydır çok yoğun çalışıyorum. haftanın 6 günü boş günümdede kardio falan yapıyorum sormak istediğim, Büyümemi tetikleyecek ve kısa sürede gelişimimi sağlayacak sublementlere ihtiyacım var kısa süre dediysem 4-6 hafta arası bir çalışmada etkisini farkedebileceğim sublementlere /yapılacak yorumları tahmin edebiliyorum kısa sürede gelişim olmaz ah siz gençler falan filan gibisinden yorumlar yapılacak, fakat benim büyümem sanki durmuş gibi hani bu durgunluk biraz daha gelişim sürecine dönüşsün istiyorum..IDS betanox ve creatin karıştırarak alıyorum gayet memnunum antreman öncesi pompa etkisi yapıyor, ve güzel ağırlıklar kaldırıyorum fazlasıylada şişiyorum.fakat büyüme ve gelişim yalnızca antremandan bir saat sonraya kadar var, sonra kaslar eski haline dönüyor, acaba daha farklı bir sublement mi kullansam,, bu anabolizan etkili sublementler var, acaba önerebilecekleriniz hangileri, şimdi size bütçemi belirtiyim,sizin yapacağınız yorumuda tahmin edebiliyorum,, size neyin olup neyin olmayacağını değilde bütçemle neler yapabileceğimi soruyorum,,, bütçem 250 lira kadar aylık ayırabileceğim,,, protein tozumu creatinimi glutaminimi arigininimi ornitinimi,, her ay otomatikman alıyorum extra olarak bana 250 lira kalıyor bu parayla antreman öncesi neyapmam mantıklıdır Betanox a devam mı edeyim yoksa,, lütfen acele karar vermem gerekiyor,, kafa_

2. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    bu tarz vucudu şaşırtacak direk gözle görülür etki yapacak supplementleri türkiye de bulmak çok zor, genel olarak old school supplementler mevcut ülkemizde...

birkaç komplesks ürün mevcut tabi ki ülkemizde de;
    şunu belirtmek lazım, anabolizan etkili supplement diye birşey yok,anabolic etkili diye birşey var ki,yediğin tavuk bile vucudunda anabolic bir etki yaratıyor zaten...

universalin animal stak diye bir ürünü var deneyebilirsin...
    bunun haricinde muscletech'in anabolic halo diye bir ürünü var...

hepsi bir yana gün içinde kaç öğün yiyorsun?İdman öncesi ve sonra karbonhidrat alıyormusun?

bebeqte5tur bunu beğendi.
  3. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Speedtouch'ın da dediği gibi anabolizan farklı bişeydir. Senin sölediğin anabolic etkidir orasını bir düzeltelim. steroid olarak piyasada çeşitli anabolizan ilaçlar bulunmaktadır fakat şimdi oraya hiç girmiyelim. 1.5 yıldır çalışıyorsunuz ve vucudunuzun gelişiminin yavaşlaması normaldır. Ayrıca idmanda iken kaslara pompalanan kan ile kaslar olduğundan hacimli görünürler. İdman bittikten bir süre sonra kasların normal haline dönmeside son derece doğaldır.

Eğer 4 ay oldu ve bende hala bir gelişme yok diyorsanız beslenme ve antrenman programınızı gözden geçirmeniz gerekmektedir. Sadece suplemente dayalı beslenme ile gelişme beklemek yanlıştır. VG'nin 3 altın kuralı sıkı çalış - iyi beslen - iyi dinlen dir. Bu üç altın kurala uyarsanız gelişimde kendiliğinden gelir..

Son düzenleme: 4 Mayıs 2011
  4. esen32

esen32 Yeni Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antalya
    belki tam olarak beslenemediginden olabilirmi _? çünkü 4 ay oldu bende gelişme yok diyorsun mutlaka gelişme vardır ama sen hızlı bir gelişme istiyorsan stroitlerden bahsediyorsun gibime geldi ?

5. bebeqte5tur

bebeqte5tur Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Öncelikle yorumlarınız için çok teşekkür ederim, steroitlerden bahsetmiyorum, ben 4 ay yoğun bir şekilde çalışıyorum, bundan önce 1 sene haftada 2 3 gün olarak yapıyordum vicut geliştirme sporunu. yani yaklaşık bir buçuk senedir yapıyorum, karbon hidrat alımına gelince, geceleri çok fazla almamaya dikkat ediyorum, antreman öncesi ve sonrasıda az miktarda karbon hidrat alıyorum, neden az alıyorum, önceden yeteri kadar karbon hidrat aldığımı düşünüyordum, bir tabak pilav belki bir dilimde ekmek yiyordum bir öğünde, antremanlarımında ağır ve yorucu olmasına rağmen yağlanma oluyordu karın bölgemde,, bu yüzden karbon hidratı kestim, bu arada birde anabolic halo geçti elime, bir ürünlemi kombine etmeliyim sizce bunu,, bu ürün acaba yalnızca antreman esnasında performans artışımı sağlar ,, antreman sonrasındaki dinlenme süresindeki gelişimide destekler mi,, çok teşekkürler birde anabolizan mı yazmışım çok pardon anabolic yazacaktım

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:47 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:44 ----------

yorumun için teşekkürler, hayır iyi besleniyorum, yeteri kadar protein alıyorum. karbonhidratında gerekliliğinin farkındayım ama yeteri kadar aldığımı düşündüğüm karbonhidrat yağlanma yapıyor bu yüzden bende kesiyor çok az alıyorum, acaba bu mu büyümeme engel olan şey

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:50 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:47 ----------

Çok pardon anabolizan mı yazmışım anabolic yazacaktım,ayrıca yorumunuz içinde çok teşekkürler

6. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    selamlar tekrardan;

anabolic haloyu idmandan hemen sonra 2 ölçek kullanmak yeterli olacaktır, creatin&glutamin ve bcaa ile kombine etmek etkisini gözle görülür şekilde artırıyor bunu tecrübe ettim...

bu arada idman öncesi ve sonra karb alımını yeterli görmedim, idmandan önce ve sonra kg başına çarpı 1.5 gr kompleks karbonhidrat almak şart,aksi taktirte kütle eklemek imkansız oluyor...

7. celalcaner

celalcaner Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    her gün çalışıyorsun yani?

bence önce bunu azaltmalısın dostum

Sayfayı Paylaş