antreanman programım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve markus91 tarafından 2 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. markus91

markus91 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    öncelikle hepinize kolay gelsin diyorum emek harcıyoruz ...
    kendimi tanıtayım 2 senedir bu sporla ilgiliyim 2 senede toplamda 9 ay evde 4 ayda salonda olmak üzere vücut geliştirmeyle ilgileniyorum ama ara ara yapıp fire( 2 ay evde 3 ay yapmadım 1ay evde 2 ay yapmadım 2 ay salon 3 ay yapmadım gibi..) verdim yani 2 senede toplamda 13 aylık spor 11 ay yaptım.başlama hikayem 96 kilodan diyet ve egzerizle 70 kg düşmekle oldu ve günümüze kadar yine vücut geliştirme ve düzgün beslenmeyle şuan 78 kg lık ağırlığa sahibim boyum 1.84 yaşım şuan 21buçuk.....
    Yakın tarih olarak 4 ay öncesini yazarsam 2 aylık salondan sora toplam 2 ay yapamadım ve bugün ise evde yapamaya başladım ve bi program çıkardım önerilerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum.Hiçbir gıda takviyesi kullanmıyrum ve doğal yoldan besleniyorum istediğim evde çalışmayla alabileceğim max hacim
    sahip olduğum materyaller ise : 152 cm düz bar , 3 tane kısa 40 cm , 20 kg lık flanş vinly kaplı ,
    Programım şu şekilde:pzt göğüs(4 hareket 3*10)+biceps(3 hareket 3*10)
    salı bacak(4 haareket 3*10) karın(10 dk sürüyor)
    çarşamba boş
    perşembe sırt(3 hareket 3*10)
    cuma boş
    cumartesi omuz(3 hareket 3*10 trapezide 1 hareket 1*15)+triceps(3 hareket 3*10)
    pazar boş

yorumlarını bekliyorumbench_O

2. AslanPaşa

AslanPaşa Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    aga bnce calısma günlerin yanlıs gibi pazartesi çarşamba cuma pazar yapsan daha verim alırsın arada fazla gün açılkıor cumartesiden salıya yinede sen bilirsin bol bol mekik sınavda ekle ant öncesine :)

Sayfayı Paylaş