Antraman Programı Düzenleme

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve muarrem tarafından 4 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. muarrem

muarrem Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaslar 2 aydır bu sporla ilgileniyorum kollarim istedigim kadar hacimlendi artık daha fazla hacimlenmesini istemiyorum. Bunun icin sanirim kiloyu azaltıp tekrarı arttırcam. Peki bu artis azalıs ne oranlarda yapiliyor. Mesala dumble larda 7,5 kilo 10*4 seklinde yapiyorum nasil yapmaliyim. Antram programım da bu.

2. muarrem

muarrem Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    güncellllll

3. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    Kimsenin foruma fotoğraf koyarak kanıt gösterme gibi bir zorunluluğu yok... "Arkadaşın istediği kadar" senin ya da benim istediğimiz kadar dan farklı olabilir , bu görecelidir...

Muarrem cevabına gelirsek , ilk aylarda gelişim üst düzeyde olur her zaman , ilerleyen zamanlarda bu ivme aşağıya doğru inişe geçer...

Sen set sayıların ile oynama , programın bir hocanın elinden çıktığını düşünerek söylüyorum hocan ile konuş sana tek gün sırt , tek gün bacak , bir gün omuz triceps , bir gün göğüs biceps içeren bir program yazsın...

4. muarrem

muarrem Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    saol dostum yardimin için. Diğer arkadasa cevap yazma gereği bile duymuyorum.

5. muarrem

muarrem Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Dostum bügün hocayla konustum , spor salonunda ki hoca pek ilgili biri değil zorla ağzından laf alıyorum kol hareketlerimi 2 sete düsürmemi bu sekilde de devam etmemi soyledi. Bu programı bile adama zar zor yazdırttım. Sırf onun yuzunden sürem dolunca baska salona yazilicam.

Sayfayı Paylaş