Antibiyotik Kullanımı Vücut Gelişimini Engellermi

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve yeniyetme tarafından 13 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. yeniyetme

yeniyetme Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar git doktora sor dediğinizi şimdiden duyar gibiyim sordum bikaç doktora bilmediklerini söylediler net bişey söylemediler en azından.Uzun sayılabilcek bir süredir antibiyotik kullanıyorum 5. kutuya başladım bugun eğer bilgisi olan varsa antibiyotikkullanımı sırasında body sporu yapmak gelişimi engellermi.Kullanım kağıdında hedef proteine etki ederek bakterilerin hücre zarlarını oluşturması engellenir yazıyo.Dalga konusu yapmak yerine bilgisi olan arkadaşlar varsa ve yazarsa sevinirim.Saygılar.

2. spudd webb

spudd webb Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    53
    kışın zaman zaman antibiyotik kullanma durumunda kalıyorum.en uzunu 14 günlük oldu.1. haftada sorun yok ama 2.hafta ortasından itibaren antibiyotiğin karaciğer üzerindeki etkisi ortaya çıkıyor.çalıştığım ağırlıklar kilo oalrak azalıyor birde daha çabuk yoruluyorum ama ilacı bıraktıktan sonra bir haftada eski forma geri dönüyorum.
    seninki gibi hiç uzun süre kullanmadım.doktor değilim onun için kesin konuşamam fakat gelişme tamamen durmaz ama yavaşlar.
    tavsiyem ilacın vücuttan daha çabuk atılması için bol bol su içmen

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum...lan-m-t7890.html?t=7890&highlight=antibiyotik

Arama Kelimeleri : antibiyotik

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş