anormal terliorum salona gidemiyorum

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve karuslu2 tarafından 11 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. karuslu2

karuslu2 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    özeellikle apış aram acayip terlior bırakın spor salonunu dışarı çıkmay korkuyorum terleyince pantolunuda ıslatıor uzaktan baksanız altına etmiş birine benzetirsiniz tedavisi warmı bunun:(

2. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    bendede ayni sorun var ama ben spor salonunda bu durumdan utanilmamasi gerektigini dusunuyorum cunku orasi bir spor salonu ve belili bir efor sarf ediliyor terlenilmesi cok dogal

3. kliwaj

kliwaj Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Siyah giyinmek sorunu çözebilir belki ??

4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    tiroid testlerini yaptırmanı öneriyorum.bendede benzer sorun vardı ve halen var.kışın dahi kısa kollu veya etlet ile ev içinde dolaşır ve odamda soba yakmam.herzaman sıcak basar.tüm testlerim temiz çıktı.tıbbi açıdan gerkenleri uyguladıktan sonra belki sorunun kalmaz.

karuslu2 ve SEZER YZL bunu beğendi.
  5. Rumi

Rumi Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Spor salonunda bende çok fazla terleyenlerdenim. alt-üst sırılsıklam oluyorum. Kardiyo çalışmalarından sonra t-shirt'ümü değiştiriyorum ve mümkün mertebe kurulanıyorum. . Bu beni hem ferahlatıyor hemde terli görüntüden büyük ölçüde kurtuluyorum. Ağırlıklara girdiğimde zaten aşırı terleme olmuyor. Tamam t-hirt falan ıslanıyor yine ancak biraz rüzgarda kurumaya başlayacak gibi. Kardiyodakinde ise tamamen su oluyor. Nefes almada yada fazla efor harcadığınızda herhangi bir sorun yaşamıyorsanız bence tamamen metabolik bir durum bu ve pek de sakıncası olduğunu sanmıyorum.. Siz kıyafetlerinizde alt kısmıda değiştirebilirsiniz.

Aşırı terleme hastalığı diye birşeyde vardır ve tedavisi mümkündür. Dershaneye gittiğim zamanlarda bir hocamda sanırım bu hastalık vardı ve damla damla ter akıtıyordu adam alnından her ders. Fiziksel aktivite çok fazla olmadığı halde sizinde böyle aşırı terlemeniz oluyorsa bir doktora başvurmanızda fayda var.

6. Aytosh

Aytosh Yeni Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    0
    kütle arttıkça sıcaktan daha çok etkileniyor insan.

Sayfayı Paylaş