1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Anoreksiden - 62 kilo ya...

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve JuN1oR-BuilD3r tarafından 29 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 49 üye.
  1. Joey54

Joey54 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Bi an kendimi gördüm dostum başarılarının devamını dilerim :)

JuN1oR-BuilD3r bunu beğendi.
  2. ivanko

ivanko Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Tüm yaşadıklarını içtenlikle çok güzel anlatmışsın. Gelişimin bence mükemmel, çok düşük yağ oranıyla bu spora başlaman bir avantaj. Kilo almaya devam etmek için mutlaka whey takviyesi+ hayvansal protein almalısın. Temel hareketlere ağırlık vermelisin (bench press, dead lift, squad, barfiks gibi) büyümeni hızlandırmak için. Başarılarının devamını dilerim.

3. bodyciyiz

bodyciyiz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Azmin Zaferi... Umarım her şey gönlündekinden daha güzel olur hedefine ulaşırsın
    Çalışmaya ve inanmaya devam bench_O thums:

4. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    Şu Sıra Yazlıkta Olduğumdan Ve Bütünleme Sınavları ile uğraştığımdan salona pek gidemiyorum ve Konuyu Takip edemiyorum. bazı arkadaşlar Şınav v.b Programlarımı sormuşlar vermem ne kadar doğru olur bilmiyorum Fakat Çalışma şeklim şu şekilde idi.

Normal Şınav 3x12
    Ayaklar Yüksek 1 yerde Şınav ( Üst göğüs ve omuz için) 3x12
    Omuz Press 3x12 (Boş Bir tüp ile sandalyeye oturarak yapardım)
    Sandalyede Dips 3x12
    triceps Push back (Nizami şekilde yapmaya çalışırdım genelde İçi su dolu Çamaşır yumuşatıcısı şişesi ile veya elimde 3-5 kg arası ne geçerse)
    Barbell - Dumbell Curl (Elime aldığım herhangi ağırlıkta bir şey ile. Genelde içi su dolu Kova veya 1 damacananın İçinden geçirdiğim Şemsiye sopası vehayut Boş Tüp ile yapardım) 3x12
    Serce tutuş Öne Barfiks 3x12 (İlk başlarda 5 de 7 de takılıp kalıyordum fakat daha sonra 12 tekrara zaman zaman 15 tekrara ulaşmayı başardım)
    Serçe tutuş enseye Barfiks 3x12
    Ters tutuş Barfiks 3x12
    Ağırlıksız Squat 3x12 (Veya Sırtıma Aldığım Boş Bir tüp ile)
    Mekik 3x30

Hala Bu Programı yazlıkta Olduğum zamanlar yada Çalışamadığımda Boş zamanımda evde - yazlıkta Uygulamaya çalışıyorum.

Hedefim Hepimizinde Bir çoğumuzunda tanıdğı bir isim Olan fitness salonlarının vaz geçilmez Modeli NİCK AUGER veya BRİAN WİEFERİNG gibi olabilmek fakat önümde uzun bir zaman Olduğunu biliyorum duh

5. Melih_91

Melih_91 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    Helal olsun kardeşim. Hedefini yüksek tutman her zaman güzel olandır. Şınav, mekik ve barfiks; ağırlık ekipmanlarına başlamadan önce yapılması gereken hareketler.

6. brkkk

brkkk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Azmin gerçekten tebrik edilesi.

7. ozgur825

ozgur825 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende 1.80ne 50 kiloyum salona gidip gitmeme arasında kararsızım şimdi ben oraya gidince dalga geçenlerde olucak iyice moralim çökücek

8. kaanmert

kaanmert Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    28
    Azmin ne kadar büyük bir rol oynadığını güzel bir şekilde anlatmışsın 1-2 sene içerisinde güzel gelişmeler yapacağına inanıyorum

9. Canner

Canner Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Fiziki avantajdan çok sakin sabırlı yapının farkını yazını okurken anladım cok iyisin harikasın bence yani bu kafa yapısıyla sen 4 4lük adam olursun gibime geliyor.

10. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    @Özgür 825

- Yo Özgür Hayır Sakın Öyle Düşünme. evet salona İlk gittiğinde millet tip tip bakıyor çünkü herkez 80 kilo - 90 kilo - 100 Kilo da ve Kilo vermeye çalışıyorlar. Sen kalkıpd aben Kilo Almak istiyorum dediğin zaman Seni Anlamamazlıktan Geliyorlar Fakat artık günümüzde kilo alabilmek için spor salonuna giden insan sayısıda 1 hayli fazla Çekinmeden Gönül rahatlığı ile bir spor salonuna yazılabilirsin.

@Canner

-Fiziki Bir avantajım Varmı yok mu tam olarak birşey diyemem. Kimine göre avantaj kimine göre değil :) Kemik yapım Uzun Ve ince. Bu Yüzden Kilo Çekmiyor :( Açıkcası Kemiklerimin maksimal Kaç Kiloya Kadar beni destekliyeceğini bilmiyorum... Hadefim 80 -90 Kilo fakat Kemiklerim Belki 75 kilodan daha fazla et çekmiycek bu biraz olsun beni düşündürüyor.

Bu Spora Başlayıp da 1 Yer kat edebilecek en son kişiyimdir belkide. gerek vücud yapımım gerek doğru düzgün beslenemem gerekse hala ailemden göremediğim destek neticesi ile... Bu Sporu bırakmaya niyetim pek yok Fakat. evet Olmuycak Demek ki Yapamıyormuşum Vücudum Bunun İçin İyi değilmiş... veya Çalıştım Başardım Diyebilmek için 1 veya 2 sene daha geçmeli üstünden. Fakat Hala İnsan Spor salonunda Milleti 2-3 ayda damar damar üstüne görünce Hemen orda bu sporu bırakmayı düşünmüyor değil :(

11. ozgur825

ozgur825 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    JuN1oR-BuilD3r iştah durumun nasıl oldu çalışmalara başladıktan sonra bende aynı senin eski halin gibiyim ondan soruyorum malum bide zayıfken insanın psikolojisi dahada iştahsızlığa neden oluyor

12. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    Aslında Çalıştığım zamanla Çalışmadığım zaman arasında pek bir iştah farklılığı yaşadığımı söyleyemicem. Açıkcası vücudum bıraksan 2 tabak yemekle akşama kadar giderim diyor. Fakat kendimi tok hissediyorken de yemepe devam ediyorum. Yalnız Şu Son 5-6 aydır ortalama olarak 3 - 3.5 saat de bir vücudum acıkma sinyalleri veriyor ne yemiş olursam olayım. İstersem 1 danayı devireyim 3 saat sonra vücud gene acıktım diyor...

- Sumo Diyeti denen bir diyeti Denemek istiyorum fakat pek mümkün değil zamanlama ile alakalı. Bundan sonra Uykumdan feragat edip. sabahları tüketebildiğim 4 öğünü gece saat 2 lere 3 lere alarmlar kurarak 5 - 6 öğüne çıkartmayı planlıyorum.

13. WarPoint

WarPoint Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Gayet güzel bir gelişim başarılarının devamını dilerim...

14. James0

James0 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    inanılmaz bir gelişme göstermişsin.Bende senin gibi zayıflıktan çok çektim ve halada çekiyorum 172 boy 62 kg.O kadarda kötü olmasada durumum yinede dövüş salonunda eşleşirken hocanın bana 150 boyunda 42 kglık arkadaşı vermesi daha kolay kaldırılır diye,okulda kavga çıkınca çoğunu güreşte yerden yere vurmama rağmen okul kavgası olduğunda hadi sen 1lere dal dayak yersen yardım ederiz gibi şeyler kadar sinir bozucu birşey sanırım yoktur.ben orda ağırlık çalışırken bütün arkadaşlarım yan gelip yatıyor ve hepsi 75+ ve ben alay konusu oluncada çok moralim ve sinirlerim bozuluyor.Millet kilo vermeye çalışıyor ben almaya kas bakımından onlardan daha fazla olabilirim ama irilik bakımından onlar baya önde gerçektende çok sinir bozucu ama senin bu gelişiminden bunların aşılacağını görüyorum.Umarım istediğin vücudun çok daha iyi bir haline ulaşırsın

15. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    James Seni gayet iyi Anlıyorum Fakat Genetik Bu İşte çok Önemli 1 faktör... Annem babam dayım dedem hepsi Kapı gibiler Fakat ben kuçucuk kaldım... Bunun Öncelikli nedeni Küçükken sağlıklı beslenememiş Olmam Olduğunu düşünüyorum. 2.ci olarak Bizim ailede herkez 20 li yaşlarından sonra Kilo bakımından Açılmaya başlamış. Fakat ben o kadar sabır edebileceğimi sanmıyorum hyper_ Belki daha Uzuycaksın yada yavaştan kilo almaya başlıycaksın Unutma bu iş sabır işi :)

16. winkan

winkan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    beni anlatmışsın resmen.ama ben 47 kiloyum. yaş 18 üni açılcak şuan rahatım.
    bugün başladım dengeli beslenmeye ve mekik+ şınava.

17. osmanaga

osmanaga Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    28
    47 kilomusun? vay anam:eek:

18. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Proteinmiş karbonhidratmış yağ imiş hiç düşünmeden 2 saatte bir beslenmeniz gerekiyor. Bu sporu yaparken bu kadar zayıflıktan büyümeniz için 2 saatte bir tok olsanız dahi yemek yemelisiniz. Karb protein yağ vs. bunları kafaya takarsanız birşey olmaz. Size sadece kas değil büyüme hormonu için biraz da yağ lazım. Akşam yatmadan 2 saat önceye kadar 2 saatte bir sınırsız karbonhidrat ve proteinli yemek yiyerek beslenin ve akşam iyi bir antrenma çıkarın. Antrenmandan çıktıktan sonra yine sağlam bir et ve karbnohidrat yemeği yedikten 2 saat sonra yatın. Yatarken de peynir yoğurt vs. tüketebilirsiniz.

Hala çok küçüksünüz ama gidişat iyi. Temel hareketlerde 6 tekrara kadar düşerek ağır çalışın. Tekrar sayısını çok arttırmayın. Bu kan şekerinizin ani düşmesini engelleyecektir. Büyüme dönemi için düşük tekrar şarttır. Kilo alımınız olmuyorsa gainer satın almanız şart.

19. 14Sahin

14Sahin Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    azmin sonu :)

20. uzyrhn

uzyrhn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim çok sevindim niye dersen bende geçen yıl 56 kiloydum ama 16 17 yaşından beri 50 56 kilolardaydım şu an yaşım 20 kilom 68 vücudumuzda benziyor birbirne sadce benım biraz göbek çıktı :D ama şu anda kendine güvenin geldiğini sokakta daha güzel ve kendınden emin yürüdüğüne eminim çünkü aynısını ben yaşadım benım tek isteğim geniş omuz ve sırt birde çok kaslı olmayan fit kollar (kısa kollu tişörtlerde sırıtmyacak hafif kaslı)şu anda Allaha çok şükür hepsine sahibim benim de hedefim bi 5 6 kilo daha alıp 70 küsur olmak seninde başarılarının devamını diliyorum

faraway35 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş