Anneler günü

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve FleXoR tarafından 11 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

1. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Bildiğiniz gibi bu pazar anneler günü en başta iki annemin ve eşimin daha sonra tüm annelerin ve anne olmak isteyipte olamayanların anneler gününü kutlarım

Tüm anneler melektir

2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    Tüm anneler melektir cümlesinin altına bende cennet annelerin ayaklarının altındadır cümlesini eklemek istiyorum.Senede bir gün değil hergün hatırlanmaları dileğiyle...

3. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    tüm annelerimizin anneler günü kutlu olsun.

4. Andre

Andre Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    Tüm annelerin anneler günü kutlu olsun.Bu dünyada bizlere kimse annelerimiz kadar sahip çıkmaz,desteklemez,korumaz.Hatta babalar bile.O yüzden annelerimizin değerini iyi bilelim

5. ForzaBeşiktaş

ForzaBeşiktaş Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Makine Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    Tüm annelerin anneler günü kutlu olsun.
    Annelerimiz daha doğrusu değer verdiklerimize hayatta iken gerekli önemi gösterelim.
    Öldükten sonra kıymet bilmek insanı daha çok üzüyor çünkü.

6. cherokee

cherokee Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yük.Müh.
    Yer:
    Niğde
    Bir zamanlar dünyaya gelmeye hazırlanan bir çocuk varmış. Bir gün Tanrı'ya sormuş:

:arrow: "Tanrım beni yarın dünyaya göndereceğini söylediler. Fakat ben o kadar küçük ve güçsüzüm ki, orada nasıl yaşayacağım?

"Tüm meleklerin arasından senin için bir tanesini seçtim. O seni orada bekliyor olacak ve seni koruyacak. Meleğin sana her gün şarkılar söyleyecek ve gülümseyecek. Ve böylece sen onun sevgisini hissedecek ve mutlu olacaksın."

:arrow: "Peki insanlar bana bir şey söylediklerinde dillerini bilmeden, söylediklerini nasıl anlayacağım?"

"Meleğin sana dünyada duyabileceğin en tatlı ve en güzel sözcükleri söyleyecek... Sana konuşmayı sevgiyle öğretecek."

:arrow: "Peki, ben seninle konuşmak istersem ne yapacağım?"

"Meleğin ellerini açarak bana dua etmeyi de öğretecek."

:arrow: "Dünyada kötüler olduğunu duydum, beni onlardan kim koruyacak?"

"Meleğin seni kendi hayatı pahasına da olsa koruyacak."

:arrow: "Fakat seni bir daha göremeyeceğim için çok üzgünüm..."

"Meleğin sana sürekli benden söz edecek ve bana ulaşmanın yolunu öğretecek."

O sırada cenette bir sessizlik olur ve dünyanın sesleri cennete kadar ulaşır. Çocuk gitmek üzere olduğunu anlar ve son bir soru sorar:

:arrow: "Şimdi gitmek üzere isem benim meleğimin adı ne?"

"Meleğinin adının önemi yok yavrum. Sen onu ANNE
    diye çağıracaksın."
    (Bu yazı bugün Ankaradan dönerken almış olduğum 12 Mayıs 2007 tarihli Posta Gazetesinin ANKARA adlı ekinden alınmıştır.)
    Yukarıdaki yazıyı belki sizlerde daha önce okumuşunuzdur. Ben de okumuştum ve sizlerle paylaşmak istedim. Ben de bundan 1,5 yıl önce az daha meleğimi kaybediyordum. Meleğim kollarımın arasında beyin kanaması geçirdi. Size tarif edemeyeceğim berbat 1 sene geçridim. Meleğimin tekrar yürümesi, konuşması velhasıl eski haline gelip bana "kuzum" diyebilmesi için. Çok şükür Allah tekrar bana onu bağışladı. Canim anneme sonsuz ve kucak dolusu sevgilerimle..... Seni çok seviyorum.

Tüm Meleklerin Anneler Günü kutlu olsun...

(resim blogcu.com adlı siteden alınmıştır.)

7. FLEX-POINT

FLEX-POINT Özel Üye

Beğenileri:
    682
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    FITNESS ANTRENÖRÜ
    Yer:
    kırklareli\lüleburgaz
    öncelikle bir anne olarak güzel msjlarınız için teşekkür ediyorum. flexor aşkım sana da sonsuz teşekkürler. bodyforum yoluyla anneler günümü kutlaman çok hoşuma gitti. bende tüm annelerin anneler gününü kutluyorum. onlar bizim herşeyimiz, baştacımız.

8. okaysarac

okaysarac Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Grafik Tasarimci
    Yer:
    Istanbul
    Walla benim anam psikopat..pek sevmem kendilerini..

9. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Cherokee bu yazıyı dediğin gibi herkes bilir ama zamanlaman mükemmeldi..tam konusu buydu aslında..
    Annen içinde hem üzüldüm hemde sevindim..herkesin annesi kendisi için çok önemlidir biliyorum..
    Tüm annelerin önünde saygıyla eğiliyorum..Annesini kaybetmiş olanlar içinde gelmesini istemedikleri birgün onuda biliyorum..Allah onlara sabır ve cennette annelerine kavuşmak nasip etsin..başka birşey diyemiyorum

Allah herkesin anneciğine hayırlı uzun ömürler versin..evletlarına bağışlasın..Forzabeşiktaş'ında dediği gibi onların kıymetlerini yanımızdayken yada hayattayken bilelim..

10. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Onların hakkı ödenmez,lafta değil gerçekten öyle.Benim için annem gerçekten çok önemlidir.Öyle müthiş fedakarlık ve annelik gördüm ki kendisinden ki hala da görmekteyim,ona nasıl teşekkür ve minnetimi sunacağımı inanın bilmiyorum.Beni okutan,şu an hala bana hem annelik hem babalık yapan biricik annemin ve diğer tüm annelerin anneler gününü kutluyorum.

Sayfayı Paylaş