anlamadım gitti??

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve iasca tarafından 7 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. iasca

iasca Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    haftada 4gün kardio+antreman yapıyorum gunelr pazar,pazartesi,çarş,cuma

kardio 40 dkka koşu bandında speed 12 de (feci ter atıyorum)

koşu sonrasında antreman 45-60 dkka arası antreman sürüyor benım sorum karnım

arkadaş ful protein besleniyorum kardioda 40 dk her koştuğumda 450kcal
    7km koşu yapıorum hiç şaşmaz.haftada 28km oluyo .karın çalışıyorum ama alt göbek bi sorun var garip bi durum yani o kadar ter atıyorum don bir ağırlaşıyor anlatamam. baya zayıfım ama alt göbek eğilince çıkıyor.karnımı sıkınca kaslar belli oluyor kaburgalar dışarı fırlıyor ama serbest bırakınca sanki içerden birisi öne doğru itiyormuş gibi ben çözemedim bu durumu yaklaşık 2 aydır bu şekilde çalışıyorum

boy 1.75

kilo 68 kafa_kafa_kafa_kafa_kafa_kafa_

2. Serkoss

Serkoss Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Güzel bir çalışma prensibi ama 2 ay olmus fazla bir süre diil 2 ay sora filan belirginleşir.....:):):)

3. beko431

beko431 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    1.si kilolu birisi değilsin o kadar kardiyo abartıp zayıflamana gerek yok o göbeği dert etme zamanla geçer ayrıca alt karın kasları kolay kolay belli olmaz seneler alabilr

4. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Alt karın en zor şekle giren kas valla. Benimde üst karında sorun yok ama alt karını çıkarmak ölüm. Sabretmek gerek.

5. TEURG

TEURG Üye

Beğenileri:
    318
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Kardiyo ağır yapılınca ters işleyebiliyor.

Kardiyo orta nabızda uzun süreli olmalı. 40dk 12km masallah yani o kadar abanma vücuduna bunun yerine 8km de 30dk koş yani vücurdunu yanıyo gibi değilde tam ısısında gibi enerjik hisset sürekli bunu hissedersen bilki yağların yanıyor :) :)

Birde sadece koşma üzerine yogunlasma ip atla kum torbası yumrukla yani oldukca fazla hareket et

ozpirik bunu beğendi.
  6. atesdagli

atesdagli Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    İki ay karın kaslarının gelişimi için çok kısa bir zaman sabırlı ol çalışmaya devam et.

7. vanesy

vanesy Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mimar
    biraz duruşunu düzelticek, genel olarak sağlıklı gelecek esnemeler yapmayı dene. her idmandan sonra 5-6 dakika yeter. bir de porsiyonlarını ufalt ve daha sık ye. tıkabasa yemeyip mideni küçült. dikkat et, genel olarak yediklerini azalt demiyorum. daha çok öğüne böl diyorum.

8. gage54

gage54 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    hocam valla ben 6 ayda çok hafif çıkartabildim birde kilo aldırıcı alıyorum ama senınkı gıbı benımde.. zaman gerekıyor cok

Sayfayı Paylaş