Anlamadıgım bir kaç soru

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mehmet0057 tarafından 12 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mehmet0057

mehmet0057 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    İyi günler.Ben evde dumbell ile çalışmaktayım.Beslenmede ise evde ne olursa ondan az yemeye bakıyorum.Flexor hocamınızın ev programını harfiyen yapıyorum ve ayrıca şınav , mekik , ip atlama yapıyorum.Başlayalım 1 hafta olacak.Ben sadece 2 gün çalıştım.Sizce kaçar gün arayla çalışmam lazım.Amacım kilo verip biraz kas yapıp boy atmak.Beslenme konusunda neler yapmam lazım?Antreman konusunda ne yapmam lazım?Lütfen yardımcı olun.Selamlar...

NOT: YAŞ:18den gün aldım
    BOY:1,67cm
    KİLO:74kg

'

2. jeune_turc

jeune_turc Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    İstanbul
    Selam mehmet,
    Öncelikle antremandan da önemli olan husus beslenme... O bakımdan evde olan ne varsa az yiyorum dersen daha başından en gerekli öğeyi atlamış olursun... Forumun beslenme bölümünü iyice okumanı tavsiye ederim... Yoksa çalışmaların da boşa gider, BBden soğursun, yazık olur... Başlarda tüm vucudu aynı günde çalıştırdığından gün aşırı çalışmalısın (p.tesi-çarşamba-cuma gibi)... Kilo vermek için boş günlerinde cardio çalışmaları eklersin yine açıklamaları forumdan oku lütfen... Hala kilo problemin olursa, ileride antreman günlerin arttıkça cardio ihtiyacın olduğunda (düşük tempo olmak kaydıyla) antremandan sonra yapabilirsin... İlk ve en önemli şey "fedakarlık"... Pisboğazlıktan ve üşenmekten fedakarlık edeceksin... BB biraz sana "ne hakettiğini bilen ve veren bir sevgili" gibi... Yeterli ilgiyi gösterirsen sonuçlar seni mutlu eder... Gereken ilgiyi göstermezsen sonuçtan mutsuz olursun...
    Saygılar

Son düzenleme: 12 Mart 2011

Sayfayı Paylaş