Anlamadığım Bişi Var Arkadaşlar ???

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Head__Bangers tarafından 14 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Head__Bangers

Head__Bangers Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sağlık Sektörü
    Yer:
    İzmir
    arkadaşlar anlamadığım şey karın hareketleri...sorum şu olcak şimdi forumumuzda olsun başka yerlerde incelemelerimde olsun 1,2,3. ay daha sonraki aylarıda bilmiyorum bu programlarda karın hareketleri yok peki bu karın kasları nasıl çıkıcak???

2. sserkan1

sserkan1 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Hah bende bunu merak ediyordum hocalardan yorum bekliyorum.

3. Head__Bangers

Head__Bangers Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sağlık Sektörü
    Yer:
    İzmir
    walla kardeşim bende anlamıyorum ve açıkçası merak ediyorum yani 1.2.3. ayda karın hareketi yoksa sadece üst taraf gelişmiş olucak bu daha biçimsiz bi görüntü oluşturcak.. gerçekten aklımda büyük soru işareti yorum bekliyoruz kardeşim üstadlarımızdan....

4. jackmaldow

jackmaldow Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    LA / California
    Nasıl yok anlamadim.
    Programınızı bitirdikten sonra enerjiniz kalırsa karın çalışabilirsiniz.

5. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    program sonu mekik çekersiniz 5 set.ama isterseniz kendiniz bir gününüzü karın günü ilan edip karın egzersizleri yapabilirsiniz o günü.

ErdiE bunu beğendi.
  6. Head__Bangers

Head__Bangers Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sağlık Sektörü
    Yer:
    İzmir
    kardeşim sitemizdeki hocalarımız tarafından paylaşılan programlara bakarsan karın hareketlerinin olmadığı açıkça ortada...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:51 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:49 ----------

ama bu seferde verilen progamın dışına çıkmış oluruz...yani hocalar tarafından program veriliyorsa şöyle bi düşünce oluşuyor mmmm evet karın hareketleri yok bi bildikleri var demek ama bi yandanda karnı eksik kalcağını düşünüyorsun yapıp yapmamakta tereddüt ediyorsun bi bildikleri var programa dahil etmemişler die...

7. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    yanlış düşünüyorsun.eğer ki haftalık programında karın çalışma günü yok ise program sonu mekik çekebilirsin.sen salonda mı? evde mi? çalışıyorsun.evde çalışıyorsan 4 gün çalışıyorsan dinlenme günlerinden birine ayrıca karın koyabilirsin.

8. Head__Bangers

Head__Bangers Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sağlık Sektörü
    Yer:
    İzmir

salonda çalışıorum kardeşim...ama şöyle bi durum var evde 1 ay salona geçeli ise 3. haftamdayım haftada 3 gün gidiyorum ve programımda ters ve düz mekik olmak üzere 2 karın hareketi mevcut 3x15 şeklinde...fakaaat yapı itibariyle gözlemciyimdir salonda çalışırken etrafıda gözlüyorum gözlemimdede daha önce başlamış bu spora ve vücutları güzel olan kişilerin ben hiç karın çalıştığını görmedim açıkçası hocayada o arkadaşlarada sormadım karın hareketleri neden yapmıyorsunuz die..sonra burdaki programlarada baktım evet karın hareketleri yok..kafamda şu soru işareti oluştu burdaki programlarda yok salonda gözlemlediğim kadarıylada yeni başlayanlar dışında yapanlar yok..ee doğal olarak kafamda bu soru işareti oluştu...

9. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Çalışmayan kimse karın kası çıkaramaz.Onlar çalışıyordur sen farketmiyorsundur.Ters mekikte sayıyı artırmaya çalış , normal mekik içino sayı zaten çok az.Benden bu kadar gözlemlerinle ilerle dostum anlatmaya çalıştım ama sence öyleyse öyledir diyorum.

10. ardaaaaa

ardaaaaa Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Karın kasları sadece mekik çekmekle çıkmazki adamın yağ oranı düşüktür sadece kas kütlesini arttırıyordur sonuçta... Yada koca göbeklidir karınlamı uğraşıcam deyip çekmiyordur..

Mekik çekmek dediğim gibi karın kasları için çokta gerekli değil yağ oranını düşürmek ve öyle tutmak önemli programlarda yazmaması normal .... ayrıca 2-3 senelik adamada şu kadar mekik çekeceksin diye yazıp vermek komik olmazmı

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:34 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:16 ----------

Forumda yazılan 1-2-3 aylık çalışmalar güncellenmesi gerekiyor artık ilgililer siteyi bırakmış gitmiş herhalde :) Ayrıca bir çok haraket egzersizler bolumunde eksik onlarında eklenmesı gerekiyor .....

11. Head__Bangers

Head__Bangers Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sağlık Sektörü
    Yer:
    İzmir

yapma arda kardeşim mekik çekmeden karın kası gelişirmi evet herkeste karın kası vardır ama yağ oranı düşük olmadığı için gözükmüyordur...senin bu dediğin şu yola çıkar karın için mekik çalışmaya gerek yok demen örneğin biceps için antraman yapmadan çıkar gibi bişiye çıkıyor..

12. ardaaaaa

ardaaaaa Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Karın kaslarınınıda büyütmek lazım elbette ama yağ oranın düşük olmadıkça istersen 2000 tane çek yine çıkaramazsın yani tek mekik ile olmaz Sırt çalışırkende karın çalılıyorsun zaten ... Mekik olayını fazla abartmayın bence yapın yapmayın demiyoırum ama 3 haraket 3 er setten yapabildiğin kadar yap yeterli olur.... Diğer haraketleri yapacak enerjiniz kalsın.....

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:52 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:48 ----------

Bende hocamın söylediğini söyluyorum burada sonucta . Bana 3 haraket verdi yana eğilme tam mekik ve alt karın kaslarını çalıştıracak şekilde egzersizlere baslamadan once 3 er setten hissederek yapabildigim kadar yapıyorum.. Netice tüm karın kaslarım görünüyor .. Fazla efor harcamıyorum bunun için...

13. Head__Bangers

Head__Bangers Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sağlık Sektörü
    Yer:
    İzmir
    oooohh arda yasaklanmış teşekkürler bodyforum ailesi =)

pozitronn bunu beğendi.
  14. Kolega

Kolega Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Aynen vıdı vıdı dan kurtulduk :D

PointFlex bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş