Animal urunleriyle yapilabilicek kurler

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Thyrus tarafından 18 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Thyrus

Thyrus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba, oncelikle ben foruma yeni katiliyorum bu yuzden bi hatam olursa affola :)
    14 yasindayim ve fitnessa gidiyorum gercekten bu ise heves ettim.2 haftadir gidiyorum ve antremanlarim 2 saat suruyor belime yuk binip buyumemi engellememesi icin ayakta hareket yapmiyorum ve haftada 4 gun gidiyorum.Animal urunlerinden PAK ve NITRO yu kullaniyorum (yeni aldim) nasil kullanilmasi hakkindaki butun makaleleri okudum yaklasik 4 gundur arastiyorum.Boyum 1.77 ve 62 kiloyum ve fit bir vucudum olmasini ve hacim kazanmak istiyorum, bunun icin bu iki urunun yaninda herhangi bir takviye gida (gainer vb.) almali miyim ? Ve nitroyu antreman onceside kullanmam gerekir mi ? Simdilik bir adet antreman sonrasi kullaniyorum kas yikimini onlemek icin.(Animal urunleri cok ileri derecede spor yapanlar icin uretildiginden dolayi 2 paket oneriliyor diye okumustum yalnis hatirlamiyosam.)Yaninda PUMP almayida dusunuyorum fakat su anda stoklari tukenmis durumda malesef :(
    Yardimlariniz icin simdiden cok tesekkur ederim ve daha onceki yardimlariniz icin gercekten internette BB ile neyi merak edersem BodyForumTR yardimima kosuyor hepinizden Allah razi olsun BodyForumTR ailesi :)

Son düzenleme: 18 Mayıs 2014
  2. Mert's

Mert's Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    O pak ve nitroyu da bir kenara birak. Hicbir supplement kullanma. Daha yasin 14 ne gerek var ? Duzenli beslenmen fazlasiyla yeterli olacaktir.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

PeNa ve berketuran1 bunu beğendi.
  3. Thyrus

Thyrus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ama hizli bir sekilde (2 ayda) fit bir vucudum olmasini ve hacim kazanmak istiyorum ve bu urunleride duzenli beslenmemim yaninda aliyorum ve asil amacim kas yikimini engellemek :)
    --- Mesaj birleştirildi, 20 Mayıs 2014 ---
    konu guncel arkadaslar :)

4. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    14 yaşında supplement gereksiz iyi bir vucud ve gelişim için iyi beslenme+uyku düzeni+antremana devam ediyorsun .
    forumda zaman geçirip başlıkları okuyor ve bilinçleniyorsun sonra yine görüşürüz inşallah

5. Thyrus

Thyrus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Oncelikle cok tesekkur ederim fakat bir kac sorum olucak:
    1)Animal nitronun amacini kas yikimini engellemek icin degil mi ?Benim de amacim 2 ayin sonunda kaslarimi en verimli sekilde hacimlendirmek ve bunun icin kas yikiminin olmamasi daha iyi degil mi ?
    2)Animal pak multi vitamin ve vucudun o vitaminlere ve amino acidlere ihtiyaci var yani her ne kadar BB icin gereksiz olsada (benim yasimdaki biri icin) vucudum icin yararli degil mi ?

6. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    14 yaşında hangi kasın yıkımını engelliyorsun ?,ne kasın varda neyin yıkımından bahsediyorsun? kaç yıllık spor geçmişin var? doğal beslenip gerekli vitamin mineralleri almak varken animal pak niye çok istiyorsan supradyn all day kullan 20 tl amacın nedirki 120 tl lik ürün kullanmaktasın ?

Son düzenleme: 20 Mayıs 2014
  7. Thyrus

Thyrus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Peki cok tesekkur ederim sadece son bir sorum olucak bu urunleri bir kenara birakip Universal gh max alsam yararli olur mu benim icin (hem boy hem kas gelisimi) ?

8. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul

Sayfayı Paylaş