animal serisi kombine

Konusu 'Supplement Günlüğü' forumundadır ve mr pink tarafından 13 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. mr pink

mr pink Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    07:30 cut

09:00 koşu

10:00 max
    pak
    solgar nero
    solgar biotin

14:00 cut
    yemek

16:15 stak

16:30 pump

17:00 nitro
    (gym)

19:00 nitro

19:30 max

23:00 solgar vm2000
    solgar biotin

2. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    ilkbaşta kaç yıldır bu sporu yapıyon ve amacın ne . profosyonel olarak çalışmak mı yoksa bukadar yüklenmek bu kadar suplement niye bence abartmışşın biraz tabi benim fikrim bu yönde

3. mr pink

mr pink Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    2.5 sene oldu nerdeyse, bu ay antrenman programını haftada 5-6ya cıkarmayı dusunuyorum, zaten 1 aylık bir kür kafamdaki

yag oranım zaten %7lerde, amac kaslı hacim kazanmak

4. ozleyis

ozleyis Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    bulk dönemdesin cut ını sakla bence. Biraz hacim al. Az yağlansan bile sonradan bunu halledebilirsin. birde 1.5 saat çok fazla süre antrenmandan önce 45 50dk yı geçirme kullanıcaksan. proteini uyandığında almanı öneririm

mr pink bunu beğendi.
  5. mr pink

mr pink Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    sabah ac karnına kosuyorum, 1-2 kere denedim maxla olucak gibi diil, spordan sonra alabiliyorum anca, cut konusunda haklısın ama oglen yemekten hemen once almaya calısıyorum ac karnına, o da en gec 3 oluyo, yoksa antrenmandan 2 saat oncesine kaldıgımın farkındayım, hepsini uydurmak zor..

6. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53

animal serileri bence tabi abartı ve satış sıtratejilerinin üst düzeyde kulanıldığı ürünler.kötü ürünler mi hayır ama bence şişirme ürünler.sorunun cevabına gelirsek 2.5 yıllık sporcusun ağır ve düzenli antremanlarla baya fark elde edersin ama sadece animal a güvenme antreman tempon üst düzey olmalı disiplinli bi çalışma yaparsın işallah iyi çalışmalar.

mr pink bunu beğendi.
  7. KDTT

KDTT Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Gunde bi ogun mu yemek yiyosun :S

8. ilbilge_11

ilbilge_11 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    nasıl işe yaradımı bu kombine

9. bossyildirim

bossyildirim Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    bıraz fazla yuklenıyorsun sankı supplemente ?

10. mr pink

mr pink Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    selamlar tekrar, biraz gec olsa da fikirlerimi paylasıyım

oncelikle sabah 10da kosudan sonra kahvaltı, aksam da 8 gibi aksam yemegi var, onları yazmayı unutmusum

cut ın faydasını soyle gordum, o 1 ay beslenmeye de abanmıstım protein ve karbonidrat agırlıklı, buna ragmen yag yuzdem 5lerdeydi tabi bunda haftada 3 gun 1 saat tempolu kosunun da faydası var

pak zaten bi kompleks vitamin bunun faydası oldu mu olmadı mı demek biraz sacma olur :)

max icin dedigim gibi o ay beslenmeye abandım 2.5-3 kg ya yakın kas agırlıgım arttı, tam anlamıyla protein tozunun etkilerini gordum diyebilirim

pump a gelirsek sanırım bunların arasında etkisini en fazla gordugum pump diyebilirim, antrenmanları agır yaptım, muthis bi sıcrama yaptım diyebilirim, tabi bunda gene karbonidrat agırlıklı beslenmenin de etkisi var, insanlar kaslanıcam derken proteini abanıyo karbonidratın asıl enerji veren yapı tası oldugunu atlıyor sanırım

nitronun da gene saglam antrenmanlar cıkarmada faydası oldugunu dusunuyorum

son olarak stak icin spesifik bisey diyemiyicem cunku basarılı bi ay gecirdim illaki onun da etkisi vardır ama su oldu bu oldu diyemicem sanırım

agır olmadı mı derseniz evet agır oldu, ama bu 1 aylık surecte etkisini de gordum, gunde 4-5 litreye yakın su ictim, bunyede cok fazla bi sıkıntı yaratmadı cunku zaten nitro+pak+max uclusunu kullanıyorum, bu ekstra 1 aylık deneme oldu,

tavsiyem vucudunuzu dinleyin

Akay bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş