animal pak

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve fırat 26 tarafından 29 Nisan 2006 başlatılmıştır.

1. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    arkadaslar http://www.******.com/23520/10219 adresinde sizlerinde gördügü üzere üniversalin bu animal pak denilen vitamini alıcam

sizce nasıldır ben hiçbir suplement felen kullanmıyorum.sadece bunu kullanıcam.yorumlarınızı acele bekliyorum.sanırım pump forever kullnıyordu bunu..bekliyorum tesekkürler kalitesi nasıldır.sahte mi gercek mi oldugunu alırken kutunun neresine bakarak anlayabilirim. bildiginiz her seyi yazarsanız sevinirim

hoscakalın

2. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Ben de kullanıyorum bu ürünü. Çok güçlü bir multivitamin+ vs. kompleksi, gereksiz güçlü bence. 120kg. lık her gün antrenman yapan ve kür yapan bir bodyci falan kullanırsa anca tam verim alır bundan gibi geliyor bana. Ben iyi besleniyorken bu animal pak kullandığımda, normal bir multivitamin kullanmamla arada hissedilir bir fark olmuyor, aradaki en büyük fark yeşile çalan çiş rengim oluyor. İyi bir multivitamin ve protein tozu + güçlü beslenmeyle bu ürünü kullanmana hiç gerek yok benden söylemesi. İleri seviye sporcular için bir ürün bu.

3. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    arkadaslar aldım 112 ytl ye.ve içini açmamla sok olmam bir oldu.1 pakette büyüklü küçüklü 11 adet hap..hemen kaya aslantepeyi aradım..ve onunla konusdum ve kullanmamaya karar verdim..sonra simdi bi arkadas burda bu işi yapıyor aradım ona verdim satacak..of ya aksam aksam kasındım...

4. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Firat bu basligi neden actin ?

Forumu yeterince takip ettigini saniyordum, Supplement arsivinde bu ürün hakkinda yazilar var.......

5. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    görmedim görseydim acmazdım sen ozaman sil sana zahmet...kusura bakma

6. jak

jak Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    torna
    Yer:
    diyarbakır/siirt
    abı bırde buna bakın

arkadaslar selam ben bu urunu aradın buldun kullandım cok guzel bır urun bunu ila anıma nitro arasında kı farkı soyle yebılırmısınnız ?????

7. jak

jak Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    torna
    Yer:
    diyarbakır/siirt
    resım

remden baka bilirsınız[​IMG]
    52-0092
    Universal Nutrition
    Animal Nitro
    44 packs
    Nutrition Facts
    Serving Size: 2 Packs
    Servings Per Container: 22

Amount
    Per Serving % Daily
    Value*

Niacin (B3) (as niacinamide) 10 mg 50%
    Pyridoxine (B6) (pyridoxine HCI) 500 mcg 25%

HUMAN MUSCLE PROTEIN COMPLEX 4995 mg

Arginine

Histidine

isoleucine

Leucine

Lysine

Methionine

Phenylalanine

Threonine

Valine

PRO BCAA COMPLEX

Leucine 3500 mg

Isoleucine 1690 mg

Valine 1815 mg

*Percent Daily Values are based on a 2,000 calorie diet.

Total BCAAs Per Serving (2 Packs): 9135.00mg

Other Ingredients: Stearic acid, magnesium stearate, gelatin.

Recommended Use: When lifting, there is a critical 4-hour anabolic "window of opportunity" that exists. To take advantage of this window, take 1 pack within 30 minutes following resistance training. For even better results, take 2 packs daily- the first immediately before lifting, and the second within 30 minutes after. If you use post-training protein shake, wait at least another 30-45 minutes after you've taken the Animal Nitro pack before drinking your shake. Always take Animal Nitro on an empty stomach, preferably with 8oz of grape or other fruit juice.

Before beginning any program of weight loss, consult your health care practitioner. These statements have not been evaluated by the FDA. This product is not intended to diagnose, treat, cure or prevent any disease.

PHENYLKETONURICS: Contains Phenylalanine.

Netrition.com's goal is to keep each product's label information up to date and accurate. However, we will not be held responsible for typographical errors and modifications to the product formulations. Please consult the product's actual label before using. If you notice any errors in the information above, please let us know. If you have further questions about this product, please contact Universal Nutrition at 1-800-872-0101

52-0112
    Universal Nutrition
    Animal Nitro G, Grape Flavor
    16 packets
    Nutrition Facts
    Serving Size: 2 Packs
    Servings Per Container: 8

Amount
    Per Serving % Daily
    Value*

Total Carbohydrates 35 g 12%

Sugars 35 g

Niacin (B3) (as Niacinamide) 10 mg 50%
    Pyridoxine (B6) (Pyridoxine HCI) 500 mcg 25%

HUMAN MUSCLE PROTEIN COMPLEX 4995 mg

Arginine

Histidine

Isoleucine

Leucine

Lysine

Methionine

Phenylalanine

Threonine

Valine

PRO BCAA COMPLEX

Leucine 3500 mg

Isoleucine 1690 mg

Valine 1815 mg

*Percent Daily Values are based on a 2,000 calorie diet.

Total BCAAs Per Serving (2 Packs): 9135.00mg

Other Ingredients: Dextrose, natural grape flavor, citric acid, grape skin extract, sucralose.

Recommended Use: When lifting, there is a critical 4-hour anabolic "window of opportunity" that exists. To take advantage of this window, take 1 pack within 30 minutes after resistance training. For even better results, you can take 2 packets - the first immediately before lifting, and the second within 30 minutes after. If you use a post-workout shake, wait at least another 30-45 minutes after you've taken the Animal Nitro G packet before drinking that shake. Always take Animal Nitro G on an empty stomach.

Before beginning any program of weight loss, consult your health care practitioner. These statements have not been evaluated by the FDA. This product is not intended to diagnose, treat, cure or prevent any disease.

PHENYLKETONURICS: Contains Phenylalanine.

Netrition.com's goal is to keep each product's label information up to date and accurate. However, we will not be held responsible for typographical errors and modifications to the product formulations. Please consult the product's actual label before using. If you notice any errors in the information above, please let us know. If you have further questions about this product, please contact Universal Nutrition at 1-800-872-0101

8. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    jak peki sen nası kullanıyordun 1 posedi kacartane içiyordun..11 tane yi gün içinde mutlaka içmek mi lazım ...1 posedi 3 güne yayarak içsek olmazmı...

9. jak

jak Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    torna
    Yer:
    diyarbakır/siirt
    firat

kardasım delam kullanılan sekıl gunde 2 servis antreman oncesı ve sopnra sı olmak uzere ben sadece antreman sonra sı birpaket alıyordum

10. gurseshalil

gurseshalil Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    osmaniye
    selam kardeş,
    uzun süredir animal pakla tanışıyorum. 2 kutu bitirdim. bu ürünü almamın sebebi yurtdışı gezisinde 130 kiloluk bir alman bodybuilder tarafından tavsiye edilmesi. bana multivitamin olarak en iyi neyi önerirsiniz sorusun animal pak diye cevap verdi. ve bende iki kutu aldım. kullanımını ise üstüne basa basa anlattırdım. normalde profesyoneller günde 4 pakete kadar çıkıyorlarmış. fakat bizim gibi amatör ligdekiler ise 1 paket antrenmandan önce 1 paket antrenmandan sonra kullanacakmış.
    tabi açıp baktım bende 11 tane irili ufaklı hap. bu kadar hapı nasıl kullanırım diye tekrar sorduğumda en iyi kullanım şekli 1 paket saat sabah kahvaltıdan sonra 9 00 gibi 1 adet muzla alın dedi. bende öyle yaptım. yalnız kullanımlarda sona doğru tiksindiriyor. ve bolca su içmelisin. idrarın resmen sapsarı oluyor.

11. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    peki halil ard ardamı durmadanmı alıcagız.yani 11 taneyi..1 tane yutup mesela 2 dk ka beklemiycekmiyiz yani nası bi

kullanım yapmalıyız ;)

12. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    haha bak anlatıyım ben de kullandım hatta 7-8 paket kalmıs.. 2 gündür iciorum... acacan paketi alacan 11 tane hapı eline dew bardak bi su...3 er 4 er atıp suyu yutacan
    o kadar . antremandan 1 saat once kafi

13. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    pump senin kullandıgını okumusdum bi yerde
    saol pump inan demin yazacaktım sen nası kullanıyorsun diye özelden ..içinemi dogdu ne ben demeden sen
    yazmıssın..tesekkürler.. ;)

14. mito

mito Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    pump iyi guzel demissin 3 4 tane at diye ama haplardan birini yutmasi bile bazen zor oluyor, haplarin bazilarinin masallahi var, butun nefes borusunu kapliyor nerdeyse :D

Sayfayı Paylaş