Animal pak & no-xplode kombinasyonu nasıl olmalı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve 2pac4life tarafından 8 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. 2pac4life

2pac4life Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba birkaç haftaya kadar bir supplament yüklemesi dönemine giricem 2 yıldır bb yapıyorum genelde creatin whey dışına çıkmadım sürekli olarak kullandım arada bir gainer ve amino geldi gitti ama yoğun bi kombinasyon ilk defa yapıcam. Bcaa eklememe gerek varmı yada başka bir supplament öneriniz varsa imkan dahilinde almaya çalışırım:) elimdeki ürünler;

1- optimum whey
    2- universal animal pak
    3- weider pure creatin
    4- bsn no-xplode
    5- eas glutamin

Asıl sorum araştırdığım kadarıyla animal pak ve no-xplode ikiside antreman öncesi (belli aralıklarla) alınması gereken ürünler fakat beraber kullanılacaksa bu sefer animal pak kahvaltıyla beraber, idman öncesi de no-xplode da deniyor.

Bende buna göre bi kullanım şekli oluşturdum yorumlarınızı bekliyorum

sabah kahvaltıdan önce whey, kahvaltıdan sonra animal pak (her gün için)
    antreman günleri idman öncesi creatin ,glutamin ve noxplode.
    idman sonrası aynıları fakat noxplode yerine optimum whey
    off günlerdede gün ortasında whey ve creatin.

not: günde 2 kere whey kullanıcağım için off günlerde ekstra glutamine kullanmaya gerek duymadım.

Şimdiden teşekkürler

2. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Sabah: Bol c vitamini ihtiva eden bir meyve ile 1 ölçek whey protein(su ile)
    Antrenman öncesi:Antrenman öncesi son öğünden yarım saat sonra animal pak
    Antrenman öncesi son öğünden en az 2 saat ve antrenmandan 30-45 dakika önce olacak şekilde no-xplode.
    Antrenman sonrası:Hemen çıkışta glutamin. 20 dakika kadar sonra 1 ölçek whey protein(su ile)
    Yatmadan önce:Glutamin

Kreatin kullanımı

Dinlenme günlerinde whey proteini sabah kalkar kalkmaz aynı şekilde,kreatini boş mideye günün herhangi bir saatinde ya da günün yorgunluğundan sonra akşam yemeğinden 1 saat önce gibi(kişiye göre süreler değişebilir), glutamini yine akşam yatmadan önce, animal paki sabah kahvaltısından yarım saat sonra almak en uygunudur herhalde şeklinde kullanırdım.
    No-xplode'yi pahalı bir ürün olduğu için ve kas zorlanmasını çok yaşamayacağımdan dolayı dinlenme günlerinde kullanmazdım.

3. 2pac4life

2pac4life Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Saolasın rpac bende aşağı yukarı böle bşi düşünüyodum dediklerin kafama yattı. antremandan önce glutamine gerek yokmu diosn ?

4. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Hiç glutamin kullanmadım ancak üreticilerin tavsiyeleri onarımın olacağı zamanlarda almak en iyisi diyor ve bu vakitlere idman sonrası ve yatmadan önceyi gösteriyorlar.

Sayfayı Paylaş